Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kéne tegyek? Soha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek? Soha nem lesz már párkapcsolatom? 16/L

Figyelt kérdés
Soha nem lesz egy olyan fiú az életemben,aki tényleg szeretne,és pesti is lenne,vagy az ideálom.Nagyon sokan próbálkoznak nálam,de 16 vagyok és 26 év körüliek próbálkoznak,a szeretethiányom egyre erősebb,az önbizalmam is egyre kisebb,egy 9 hónapos kapcsolat után senkinek sem kellek...(kivétel a 25-30 közöttiek)És a betegségeim miatt...Én komolyan mindig igyekszem és ez lesz,hogy eldobnak maguktól a fiúk :(

2015. júl. 26. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Hát figyelj még csak 16 éves vagy, van időd :) én 18 vagyok és még sosem volt kapcsolatom és csak egyszer volt rá alkalmam hogy legyen szóval nyugi ráérsz még ezen aggódni.

Egyébként milyen betegség hogy beleszólna egy kapcsolatba?

2015. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pszichés betegségek,szorongásos pánikbetegség,emocionális zavar,kisebb depresszió.

Igen,fiatal vagyok,van még időm,de hiába 9 hónapos kapcsolat után nagyon rossz...8 hónapja nincs senkim,romlanak a tanulmányi eredményeim s,stb... :(

2015. júl. 26. 14:15
 3/6 opened paradise ***** válasza:

Ezekkel szerintem nincs semmi baj sem,mármint emiatt még nem kéne senkinek sem elutasítania.


És te még fiatal vagy.

Én 15 hónaposon vagyok túl,de ugyanezt gondolom (még a pesti részt is beleértve :D).

2015. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A betegséged nem hiszem hogy problémát jelentene egy kapcsolatban. Legalább is nekem nem lenne baj. A 8 hónap meg elég friss dolog, nekem 2 évig tartott egy olyan kapcsolatot kihevernem ami csak egy lehetőség volt a kapcsolatra de nem jött össze :) Szóval ez a része ne aggasszon, idő kérdése és az elmúlik
2015. júl. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia én is Pesti vagyok, és a problémáid csak még jobban ösztönöznének arra, hogy megismerjelek :) Szóval talán én megoldás lehetnék a problémáidra :) 16/F
2015. júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne keseredj 16 vagy még bőven van idő, az hogy problémáid vannak hidd el a ebben a világban minden 3. ember antiszoc és még egyéb pánikbetegségekkel vannak ,,megáldva'' csak nem tudnak róla, vagy nem vallják be.

Ne add fel szerezz önbizalmat akár próbálj egy olyat keresni aki segít a dolgokban, vagy akár meghallgat ha kell.

Gondolod dobj üzenetet

2015. aug. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!