Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Túl nagyok az elvárásaim? 21N

Túl nagyok az elvárásaim? 21N

Figyelt kérdés

Most inkább csak külsőre írnék, a belső úgyis csak akkor derül ki, ha megismeri az ember jobban a másikat, illetve attól függ, mit hoz ki belőlünk a másik.

Szóval, ha az ideális pasi sötétbarna hajú (a legjobb esetben minimum vállig érő hajjal), nagyon sötét szemű, kis szakállal, különleges, karakteres arccal. Magasság mindegy, 170cm körül már jó. Testalkat is mindegy, csak ne nagyon a végletek (ne 40 és ne is 140kg), és ne legyen kigyúrt, mert az taszít.

Metálosok előnyben, de nem elvárás.


Van esélyem ilyen pasit találni, vagy magasak az elvárásaim?


2015. febr. 3. 22:10
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Párszor már válaszoltunk rá:D
2015. febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 gggTt ***** válasza:
Én majdnem ilyen vagyok , csak jó ha van 5mm-es hajam :D
2015. febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne ilyen?
2015. febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi számít különleges arcnak. Ha az összes többi szempontot nézzük, elég sokan vannak ilyenek.
2015. febr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed találni ilyet. Ezeknél klasszisokkal nagyobb elvárásokat is olvastam/hallottam már
2015. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
De a kisujja méretét lehagytad!
2015. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
lehet megvan a pasi de az hogy te hogy nezel ki belole lehet nem valt ki heveserzelmeket :D
2015. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy nagy lenne, csak kevés az ilyen pasi. Manapság a legtöbb gyerek egyforma. Te pedig keresed a kivételt.
2015. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Nekem hátközépig érő sötétbarna hajam van, de szakállam nincs. A karakteres arc alatt nem tudom mit értesz.

28F

2015. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Elég jól nézek ki, emiatt ne aggódj, utolsó
2015. febr. 3. 22:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!