Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Túl nagyok az elvárásaim a...

Túl nagyok az elvárásaim a nőkkel szemben?

Figyelt kérdés

Legyen intelligens, művelt, 170 cm alatti, kis mellű, vékony, hosszú hajú, ne akarjon gyereket, ne legyen semmilyen egyház tagja (ne gyakorolja a vallását). El tudja viselni, ha a munkám miatt havonta összesen minimum egy hetet külföldön kell lennem, szeressen főzni, ne legyen lusta, takarítson. A régi eszmék híve legyen, hogy a nő otthon ellátja a háztartást, a férfi pedig dolgozik. Nem szeretem az elférfiasodott karrierista nőket. A nő legyen nő, tudja helyét, legyen gondoskodó, törékeny, akit meg kell védeni. A férfi pedig legyen férfi, a család feje, akire felnéznek.

Aki magára ismert a leírásban, írjon.

24/F


2015. jan. 8. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez én leszek 26F
2015. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tradicionális családmodell. Klasszikus aszimmetrikus reláció. Férfi > Nő. Emancipáció ide vagy oda, sok nő szereti, ha eltartják, így lesz feleséged.
2015. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meglehetősen nagyok. A "ne akarjon gyereket"-nél kezdődik nálam az egész, majd egyre inkább kiakasztó dolgokkal találkoztam. Nehogy már a férfi mondja meg egy független nőnek, hogy mi a dolga, mit csinálhat, és mit nem. Ha ő maga szeretné így, akkor az rendben van, de hogy egy férfinak ez legyen az elvárása, az nálam felejtős.
2015. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, nagyok az elvárásaid. Az én elvárásaim röviden:


1. Számomra csinos arca, teste, melle van. És emellett nagyon kívánós, sokat szeret szexelni. Ha napi kétszer rámászok tartósan, akkor sem mond nemet soha.


2. Kedves, aranyos, törődő, gondoskodó, házias természete, személyisége van. Az jut eszembe róla, hogy de aranyos, de szívesen megvédeném és mellette maradnék.


Érdekes módon mindig hamar találok magam mellé lányt, ha szexre/szeretetre/intimitásra vágyom. El kellene gondolkoznod az elvárásaid csökkentésén.


21/F

2015. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
és ha már egy nem stimmel akkor kuka?
2015. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolatban lennének ilyen elvárásaim a partneremmel szemben. Szexkapcsolatra, kalandra könnyen találok nőket, komoly kapcsolatra is tudnék, de még nem találkoztam ilyen kvalitásokkal rendelkező nővel.
2015. jan. 8. 16:42
 7/12 anonim ***** válasza:

6:

Igen, amiket a 4-esben írtam elvárásokként, azok komoly, tartós kapcsolatokra vonatkoznak.


(Neked egyértelműen magasak az elvárásaid a nőkkel szemben, annyira hogy esélyesen nem is fogsz ilyen nőt találni ezután sem.)

2015. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyok, hanem irreálisak.


Kereshetsz nálad egyszerűbb csajt, aki ha látja, hogy anyagi biztonságot is tudsz nyújtani neki, hajlandó alárendelni magát az akaratodnak. De az ilyen csajok jellemzően ezt azért teszik, mert gyenge jelleműek ahhoz, hogy önerőből boldogulni tudjanak.


Viszont az intelligens, művelt csajoknak jellemzően van önérzetük is, ma már természetes elvárásuk, hogy kapcsolatban egyenrangúként becsüljék őket, az ilyen csaj elvből a házimunkába is befog (akkor is ha jelentős részét bejárónő végzi).

2015. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Alapjáraton nekem nem gond a klasszikus családmodell felállítása, házias vagyok és gondoskodó, viszont ha valaki ilyen szinten meg akarja mondani milyen legyek és mit szabad meg mit nem szabad akarnom, akkor esélytelen, hogy összeálljak egy hozzád hasonlóval. Meg elég nehéz olyan nőt találnod, aki nem akar gyereket ÉS közben nem karrierista. Mert sok nő van, akik nem szeretnének gyereket szülni, viszont ők elsősorban azért nem, mert a munkájuknak szeretnék szentelni az idejüket. Aki meg otthon marad és főz rád, az jellemzően az a fajta, aki szeretne családot magának, amibe igen, a gyerekek is beletartoznak.


De ó, bárcsak simán ennyi lenne a gond a feltételeiddel... Mi az, hogy "tudja a helyét"?! Mi, a konyhában és a hálószobában, ennyi? Aztán meg tűrje szótlanul, hogy te hetekre elhúzol ku.vázni? De legyen hűséges is, természetesen.


Őszintén sok sikert kívánok neked a pártalálásban, de az a szomorú, hogy nem sok esélyt látok arra, hogy minden kitételednek megfelelő asszonykát találsz magadnak.


22/l

2015. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kínomban röhögök. Mennyire utálom a hozzád hasonlókat!

Ez itt a huszonegyedik század, hé!

2015. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!