Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elítéli a haspólót,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elítéli a haspólót, jogos?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki írna véleményt kérlek olvassátok el az egészet! :D

NAgyon önbizalomhiányos voltam, a párom tett megjegyzést az alakomra, akkor meg teljesen összetörtem. Nagyon sokat dolgoztam, tornáztam, így nagyon szép alakom lett.

Általában a mai lányokhoz képest egyáltalán nem öltözök kihívóan(szűk nadrág, toppok, kardigán, csipkés felsők, de nem olyanok amiből mindenem kint van).

Voltunk vásárolni és vettünk egy haspólót(hosszú ujjú, csipkés). Olyan emberekkel vettem, akik tényleg megmondják, ha valami gáz, illetve ha valami már túl kihívó. Felvettem, és azt mondták, hogy egyértelmű, hogy vegyem meg, most vagyok fiatal, és nagyon szépen kihozza a hasamat(amire beszólt anno a párom).

A páromnak amikor mondtam, hogy megvettük, közölte, hogy nem vehetem fel sehova, maximum hozzájuk, még kantáros nadrággal sem, semmivel, még nyáron se.

Merthogy engem ne nézzen meg más pasi.

Őszintén kérem a véleményeteket: ha mondjuk nyáron felveszem, az gáz? Mármint nyilván nem olyan helyekre, hanem mondjuk ha kimegyek egyet sétálni vagy ilyesmi...vagy tényleg hanyagolnom kellene?

Azért kérem ki a véleményeteket, mert a barátoméra sajnos ilyen téren nem adok(rengeteg mindenbe beleszól, olyanokba is ami nem durva, vagy amit nagyon akarok, egy időbe a körömfestés miatt is izélt). 19/L.


2015. febr. 9. 23:54
1 2 3
 1/22 The Guard ***** válasza:
49%
Nyáron ne vegyél fel semmit ;)
2015. febr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
69%

1) a párod nem ítélhet el semmit, ha nem bíró;

2) a jogosság annak függvénye, hogy bíró-e a párod.

2015. febr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
mentsük meg a bálnákat..
2015. febr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
46%
Pff! Headshot!
2015. febr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azon gondolkozz el, hogy neked párod van, vagy rabszolgatartód? Mi az, hogy nem veheted fel?
2015. febr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gaz, de a csavod igen. Utalom az ilyeneket. Beleszolnak abba,h hogyan viselkedjek. Ez nagyon nem bejovos a szamomra
2015. febr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%

Ne foglalkozz a pároddal. Fiatal vagy, szép, jól érzed magad. Ha te büszke vagy arra, ahogy kinézel, úgy gondolod, hogy számodra ez kényelmes, így szeretnél kinézni, így szeretnél kimenni az utcára, akkor tegyél úgy. Ha a párod nem képes tolerálni azt, hogy megnézik az ő barátnőjét, az ő SZEXI barátnőjét, aki mellett kihúzva kellene állnia, hogy "Igen, gyerekek, bizony, ez az ÉN csajom!", akkor nem vagytok egy hullámhosszon.


Öltözködjél úgy, ahogy szeretnél, ne hagyd, hogy elnyomjanak. Ha emiatt hagy el, soha nem is szeretett igazán.

2015. febr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát drágám a "párod" ritka jó fej pasi lehet..:D De végül is meg lehet érteni mivel nem akarja hogy más hapsik megnézzenek és elcsábítsanak oké,de akkor nem így kéne mondania,hogy ezt nem veheted fel,hanem meg kené beszélnie rendesen veled ha tényleg ennyire zavarja.

A kérdésedre pedig a válasz az hogy nem hogy nyáron de akár tavasszal is felveheted bárhova ha szeretnéd.:) Én is simán fel venném és nem hagynám hogy a pasim így parancsolgasson.

2015. febr. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a parod valami falubikaja csávó es megtalalta a kis aldozattipust aki mindent eltűr tőle..
2015. febr. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%

Egy túróst fog elhagyni - örül, hogy talált valakit, aki még nála is nagyobb önbizalomhiányban szenved, ezért nem tud önállóan dönteni még egy ruhadarabról sem.

Bocs, nem akarlak bántani - sztem neked tényleg ezen kéne dolgoznod (mármint az önbizalom-problémádon), a jelenlegi párod viszont nem fog hozzásegíteni, hogy fejlődj ezen a téren, ugyanis nem érdeke.

2015. febr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!