Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszek meg senkinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek meg senkinek?

Figyelt kérdés
16 éves állítólag nagyon szép lány vagyok. Kedves, mosolygós is. Magas vagyok, vékony, jó alakú. Sosem volt még senkim, de jó lenne már. Hiába próbálok szemezni, biztos béna vagyok, de egyszerűen nem sikerül. Most már úgy döntöttem, a tanulásba feledkezem, mert feladtam. És mielőtt kérnétek, nem küldök képet és nem azért, mert rácáfolna, hogy nem is vagyok szép. Egyszerűen neten nem teszem közzé a képemet. Normális válaszokat kérek szépen.

2015. szept. 10. 21:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia :)

Szerintem nem veled van a gond, hanem még nem találtad meg az igazit. Én is hasonlóképpen vagyok. De szívesen megismernélek! :) F/17

2015. szept. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Úgy bírom, hogy egyesek itt keresnek onbizalmat. Biztos tul szep vagy ehhez a vilaghoz. Ez a problema. Most mi ebbol amugy honnan tudnank mert nem kelessz senkinek? És ezt honnan tudod? Lehet hogy bejössz valakinek csak nem köti az orrodra.. Vagy fél miv egy egoista kislány vagy akinek az írásából süt a felsőbbrendűségérzet. Nem csak a pozitív tulajdonságainkat kell kiemelni. Gyakorolj önkritikát! Jót tesz.
2015. szept. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!