Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még normális fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még normális fiúk?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom mindenkinek más a normális. De én akárhol "keresek" nem találok.

Ilyen a "kritérium":

Lehetőleg 170 centinél magasabb

Nem egy hegyi troll

Nem olyan ultra perverz, de azért még nem "prűd"

Szeret romantikázni, vicces, figyelmes

Nem egy úgynevezett páwa

Nem mindene a divat, de azért ad magára.


Kb az ilyen fiúk kihaltak már a bolygóról? Csak mert mintha csak trollok, és páwák lennének. Természetesen tisztelet a keresett kivételnek. :)13/l


2015. nov. 12. 18:14
1 2 3
 11/27 the_rocker ***** válasza:
hegyitrollok??!? ezt most a 170-nél alacsonyabbakra értetted?! egyépként vannak még ilyenek
2015. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
38%
Az miért baj, ha valaki szeret trollkodni? :)
2015. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem kezdek kiöregedni a tini topic-ból.
2015. nov. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Sok normális pasi van, csak inkább az idősebbek :D ha neked nem elsősorban az izmos kigyúrt test számít, akkor találsz ilyet!
2015. nov. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
13 évesen még itthon gyártottam az ajándékokat a családnak mikulásra, a Fiúk eszembe se jutottak :D L\18
2015. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

5 év múlva visszanézve ezt a kérdést, rohadtul durván kiröhögnéd saját magad.:D:D Te egy olyan barátot keresel, akit fel lehet vállalni az utcán, és nem egy olyat, akit szeretni tudnál.. "Nem egy úgynevezett páwa".. Kit érdekel, ha amellett megvan benne minden ami kell neked? "Nem mindene a divat", nem mindegy mit visel, nem az számít inkább, aki viseli?(mondjuk tényleg jogos én is ismertem olyan srácot akinél ez fiú társaságban főtéma volt mindig, de szerintem lányok előtt még ő se a divatról beszélt). Miattad viselné azt amit, hogy neked tetszen. Perverz és a prűd kettő különböző fogalom.. Viszont ezt értem, hogy azt próbáltad kifejezni vele, hogy legyen magabiztos, de mégse szálljon el magától.


Amúgy van rengeteg ilyen csávó, csak épp lehet nem olyan külsőben(úgy hogy adnak magukra--> mondjuk tudom, hogy itt arra gondolsz, hogy legyen helyes is meg minden, mint a tündérmesékben:D), amilyenben te megálmodtad, én pl ilyen vagyok, a külsőmmel sincs bajuk a lányoknak, minden amit elhiszek magamról külső forrásokból ered, tehát nem képzelek be magamnak olyan tulajdonságokat amik nincsenek meg bennem.. 13 évesen még nem ilyen témákban kéne gondolkoznod, nagyon nem..


Mindezt csak pozitív kritikának szánom, mintegy tanulságként, a sok éves tapasztalataim hozadéka.. Fiatal vagy még, kár lenne elpocsékolni az időd egy párkapcsolatra..

2015. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
úgy értem, hogy nem egymás ellentétei a prűd és a perverz, ez olyan mintha azt írnád, hogy ne legyen ultraokos, de azért legyen pénze..(csak egy hülye példa..:D)
2015. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
15ös válaszoló, mint egy öreglány XD
2015. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
#18 jaja kiöregedtem, nem vesztettem el a szüzességem 14 évesen :O
2015. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Szóval akkor mi mindannyian trollok vagy pávák vagyunk. Hmmm, én bevállalom a trollt. ;)


Bár a páva elég szép madár...

2015. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!