Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még normális fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még normális fiúk?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom mindenkinek más a normális. De én akárhol "keresek" nem találok.

Ilyen a "kritérium":

Lehetőleg 170 centinél magasabb

Nem egy hegyi troll

Nem olyan ultra perverz, de azért még nem "prűd"

Szeret romantikázni, vicces, figyelmes

Nem egy úgynevezett páwa

Nem mindene a divat, de azért ad magára.


Kb az ilyen fiúk kihaltak már a bolygóról? Csak mert mintha csak trollok, és páwák lennének. Természetesen tisztelet a keresett kivételnek. :)13/l


2015. nov. 12. 18:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Úristen mi a $z@rt akarsz 13 évesen? Bőven ráérsz pasizni 16-17 évesen.

Egyébként vannak, jelentkezem.

19/f

2015. nov. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nem, nem léteznek. Pláne higy pont ilyen vagyok.
2015. nov. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Hogy*
2015. nov. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ember 13 évesen te ne akarjál fiúzni, és ne gyere azzal a maszlag dumával hogy te érettebb vagy mint a többiek, nem, nem vagy érettebb, ugyanolyan vagy. Inkább a tanuláson törd a fejed meg a kínai rajzfilmeken.
2015. nov. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Anime+Manga @-@
2015. nov. 13. 13:13
 26/27 anonim válasza:

Van!

CSak nem vagyok 170 cm

Utálok kiabálni veszekedni soka beszélni

Nem is szokot érdekelni a divat általában úgy öltözök ahogy kényelmes meg ha fézok. Nyáron amikor eső van volt hogy úgy fáztam hogy téli kabátban járkáltam. Nem érdekelnek hogy mit kondolnak rólam.

13/f

2015. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Mind a focipályán van a haverjaival. Esténként meg a 18 éves csajok képeire recsiznek. Nem a saját korosztályuk erdekli óket :D
2015. nov. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!