Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkeresés? Ti hogy csináljátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkeresés? Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Persze, van bőven időm, erőltetni se akarom, de fogalmam sincs, hogy hol ismerkedhetnék lányokkal. Nem tudnátok segíteni?


15/L



2015. nov. 15. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak lány érdekel? Helyes fiúk nem?
2015. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak lány, bocsi. :)
2015. nov. 15. 21:54
 3/8 anonim válasza:
Istenem "helyes fiú nem" küld már át a képed te beképzelt majom. Kb el tudom kepzelni hogy nezhetsz ki, ilyen kijelentéssel
2015. nov. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is 15/L/L vagyok, szóval hasonló cipőben járok. :D Nekem eddig csak a Pinkvanilla működött, ott nincs korhatár és aránylag van aktivitás. A Tinder se rossz ötlet, bár ott elég sok a komolytalan jelentkező, a legtöbb lány a /Kövess instán/ kategóriába tartozik. :/

Az a szívás, ha mondjuk vidéken élsz és nem Pesten, mert szinte lehetetlen utazás nélkül megoldani a találkozást, legutóbbi randimra két órát utaztam én is meg az illető lány is, aztán meg semmi nem lett belőle.

2015. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pesti vagyok én is, de nem nagyon találkoztam sehol szintén pestivel, viszont én nem tudok annyit utazgatni vidékre, mert nem engednek. :/
2015. nov. 16. 17:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem az jött le, hogy Pest tele van LGBTQ tagokkal, legalábbis ott tömörülnek. :D De tényleg, a Pinkvanillát ajánlom, vannak összejövetelek is, bár nem tudom, hogy a korosztályi megoszlás milyen.
2015. nov. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fent vagyok már egy ideje ott amúgy. Meg sweetcandyn is. :)
2015. nov. 16. 18:53
 8/8 anonim ***** válasza:
tinder, okcupid
2015. nov. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!