Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön össze a párkapcs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze a párkapcsolatom? 20/L

Figyelt kérdés

Észreveszem ha egy srác figyel hosszasan, innentől tudom is alakítani a kapcsolatot, de mindig megrekedünk barátság szinten. Főleg azzal, aki tetszik. Nyomulni nem merek, ezért ha elpirulok, akkor mindig gyorsan másfelé nézek, hogy ne lássa rajtam. Ezen változtassak? Otthon is annyi sok tanácsot kaptam, meg a barátoktól, raadasul mindenki azt mondja, mennyire jó tanácsokat adok, mivel a barátaimat összehozom a kiszemeltjeikkel. De magamat nem tudom Vele összehozni? Hogyan kell? Mit csináljak? Egyszerűen lefagyok :( pedig szeretnék tovább lépni, hogy legalább egy olyan jelzést adjon, amiből egyértelműen tudok következtetni. Például öleljen át, vagy pusziljon meg, amikor meglàt, és ne tartson vissza. Onnantól bátrabb lennék... de a figyelgetések, stírölések után nem merek lépni úgy, mint aki többet akar. Pedig késznek érzem magamat egy komoly párkapcsolatra. Barátok is vagyunk, amibe félek, hogy megijesztem, mert ajtóstól rontok a házba. Mit csináljak? Hogyan legyek bátrabb? Mert akkor mindentéren jobb lenne a teljesítményem is. Így meg szomorú is vagyok :(

Picit féltékeny típus is vagyok, ami abban nyilvánul meg, hogyha meglátom egy másik lánnyal, akkor elvonulok távolabbra, majd lopva-lopva odanézek, elfordulok. Hogyan lehetnék egyértelműbb?


Kérlek segítsetek!



2016. jan. 18. 21:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ahogy általában a nők szokták. Ha beszélgettek huzodj lassan Közelebb hozzá, néha érintsed meg az alkarján és mondjuk az ölelés 1,2,3 ki jöhet elég kínosan is(én nem egyszer meglepődtem amikor csak úgy hirtelen rám veti magát egy lány), inkább ha kettesben találkoztok a köszönésnél csússzon ki a szádon hogy ölelés? Vagy tárd ki a kezed. Úgy látszik hogy a csávó is félénkebb típus, ha nem adsz neki jeleket nem fog kezdeményezni. Ja és amit Lehetőleg minden férfi \fiú megért,az ha csavargatod a hajad. ;) Sok sikert. 20 f
2016. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi:)) ez jó ôtlet :) mert ö is lassabban közeledik felém. Mindig amikor mással beszélget, és meglát engem, felém kôzeledik, majd szorosan egymás mellé állunk, csak az a baj, hogy amikor rá nézek, zavaromba elpirulok és gyorsan máshova nézek, majd vissza rá. De valamelyik nap láttam, hogy folyamatosan az arcomat figyeli. Az ölelés is ilyen lassú közeledés után lefyen?
2016. jan. 24. 00:59
 13/14 anonim ***** válasza:
Igyál meg előtte egy felest és akkor már nem fogsz annyira szorongani. ;) De ha nem akarod ezt a módszert pl a felsojet igazitsd meg anyukasan eloszor felülről aztán karok alatt es vegen lesimitod a hatan de legalabb végére mindketten nevettek vagy o is zavarba jön annyira mint te. (na jo ezt inkabb ne csináld :D) ha odamesz rateszed a fejed a vállára akkor megfogja kérdezni mi a bajod mondod hogy szomoru vagy o erre átölel ha van benne egy kis kurázsi. #11 es voltam es legalabb "nem" te kezdemenyezted az ölelést. ;)
2016. jan. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
“Odamegyek ès ráhajtom a fejem a vállára“ :))) köszönöm, ez nagyon jó ötlet :) :$$ remélem nem fog értetlenkedve rám nézni, utána meg kiröhögni, ugyanis ettöl tartok picit :$ a fenti jelek ellenére is.
2016. jan. 24. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!