Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok találni senkit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok találni senkit?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, pesti egyetemista, ez ELTE fizika szakos hallgatója. Nem vagyok szakbarbár, kifejezetten műveltnek tartom magam, mivel a családomban hagyománya van az olvasásnak, és a könyvek tiszteletére tanítottak a szüleim. Nagyon nyugodt természet is vagyok, nincsenek hangulatingadozásaim, és ha néha-néha sikerül egy lánnyal közelebbi szintre kerülni, akkor kifejezetten odaadó is vagyok, amellett, hogy figyelmes, nagylelkű és önzetlen. És ehhez képest végig csak a csalódások érnek, mert vagy még mielőtt akármi lenne, kosarat kapok, vagy például a legutóbbi kapcsolatom is másfél hónap után ért véget, mert "nem érezte magát szerelmesnek". Talán nem vagyok az a kifejezetten nagyon vicces fajta, de nem kell félteni, és elég vidám társaság is vagyok, valamint majdnem mindenhez hozzá tudok szólni valamilyen szinten, és akárkivel elbeszélgetek majdnem akármiről. Kedvenceim ugye az olvasás, színházba járás, túrázás a hegyekben, főzés, futás, filmezés, költészet, satöbbi. És mégis, valamiért soha nem jelentek senkinek sem többet egy egyszerű nagyon jó barátnál. Hogy lehet ez? Még csak csúnyának sem tartom magam annyira, bár tény is való, a kinézetemen semmi olyan nincs, ami miatt kétszer megnéznének.


Proof: [link]


És ezt most nem önfényezésből írom, én ilyennek tartom magam, másnak is ilyennek tartanak engem, viszont valami hiba mégis lehet az egyenletbe. Szeretném megtalálni, hogy változtatni tudjak magamon, és jobb emberré váljak, és jobb partnere lehessek a jövendőbeli páromnak. Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. jan. 21. 15:01
1 2
 11/17 anonim válasza:
Komolyan azon gondolkozom, hogy az ilyen férfiakból, mint mi értelmesebbek, kéne csinálni egy bandát, klubbot (Budapestiek előnyben), menjünk el együtt bulizni, vagy ahol lehet csajozni, hátha "falkában" több esélyünk lenne, hogy ne legyünk magányos farkasok, és, hogy Torrentet idézzem: csak semmi buzulás! :D 23/F
2016. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincsen veled, én szívesen megismernélek, és szerintem ezzel nem vagyok egyedül. 16/L
2016. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
74%
Nem vagy egy kicsit szerénytelen? Nem gúnyolódni akarok, komolyan kérdezem, hogy nem lehet, hogy ez a baj? Ennyi öntömjénezésre akkor sem lennék képes, ha pisztolyt szorítanának a homlokomhoz, pedig nekem nincs önbizalom-hiányom.
2016. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
elmondom mi a gond, hogy rossz helyen keresed a problémát nem benned van hanem a mai kb veled egyidős nőkben
2016. jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Derja, van valami abban amit írsz ! :D
2016. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Derja: nem ezzel szoktam odamenni az emberekhez, hidd el :D ami azt illeti, magamról csak a legritkább esetekben szeretek beszélni. Az itt közölt információk puszta tények, a rossz tulajdonságaim ugyanúgy kiemelem.
2016. jan. 31. 21:32
 17/17 anonim ***** válasza:
én birom az inteligens pasikat, akik tudják h mit akarnak az élettöl, hozzá tudnak szolni témákhoz, ha pl megnézek valakivel egy fimet és nem csak arrol tud beszélni h jajj de jo segge van a csajnak, hanem érdembe meg tud nyilvánulni, képre se nézel ki rosszul bár nekem nem jön be a bajusz+szakáll, de ez a hozzááállás h jobb akarsz lenni ez nagyon elönyös nálam
2016. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!