Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egész életem egy nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egész életem egy nagy kudarc, azért mert csendes vagyok nem fogok találni senkit. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Csendes, zárkózott nő vagyok. Nem sok pasim volt, de ők is leléptek egy szó nélkül mellőlem. Még csak nem is volt veszekedés köztünk. Én mindent tűrjek el egy pasinak még azt is hogy ha mindig késik, de nekem senki se tűri el hogy nem vagyok egy társasági ember? Mert a volt pasim pont azután hagyott ott hogy találkoztam a barátaival akik amúgy tök bunkó stílusban beszéltek velem, és hülye kérdéseket tettek fel nekem. L/22
2014. ápr. 22. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Keress egy másik csendes embert.


Azért nem kezdeményeznek mert érdektelennek tűnhetsz..

2014. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Pont az ilyen nők tetszenek. Mit szólnál egy közös teázáshoz?
2014. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha összejössz egy bunkóval, mit csodálkozol? (Amilyenek a barátai, ő is olyan, mindegy te miket képzelsz róla a "rózsaszín köd" leple mögött.") Tényleg egy csendes normális embert keress.
2014. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem baj ha csendes vagy . Igazán értékes tulajdonság és a későbbiekben biztos hasznodra válik . Nem baj ha nem vagy társasági ember mert mindenki másmilyen , nem lehet mindenki egyforma mert az lenne csak unalmas.
2014. ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Keress egy csendes srácot, van belőlük is sok. :)
2014. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
tele az oldal csendes srácokkal, keresni kell őket! továbbá ki kell lépned a komfortzónádból és nyitni kell az emberek felé. sosem késő!
2014. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nekem is mindig visszaéltek a csendességemmel.

de annyira összegyűlt bennem a harag, hogy mostmár visszabunkózok, ha bármi rosszat mer szólni. ha meg késik, jól megtanítom és legközelebb kések kétszer annyit.

keménynek kell lenni különben az élet teljesen megtör.

2014. ápr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Introvertált vagy, gondolom, megesik. Nincs ezzel gond, csak hozzád hasonló emberekkel ismerkedj.
2014. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mit nem adtam volna erted 15evvel ezelott.
2014. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
Én nem értem, hogy miért írjátok neki, hogy keressen egy introvertált srácot, törvényszerű lenne hogy ugyanolyan beállítottságúval jönne ki a legjobban? Sztem nem. Levehető, hogy nem szereti amilyen, így egy olyan srácot kell találnia aki mellett kinyílik, egy nyitott extrovertált barátságos srácot. Én is "csendes lány" vagyok és megőrülnék egy zárkózott fiú mellett, nem tudom Te hogy vagy ezzel Kérdező.
2014. ápr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!