Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdekes kérdésem van. Ciki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes kérdésem van. Ciki szerintetek?

Figyelt kérdés
Az egyik tanárunk azt mondta,hogy aki 12 évesen nem akar gyereket,annak a gondolkodásával van egy kis baj...na,én 12 éves vagyok,és ne akarok se férjet,se gyereket,de pasot,sôt,fiú barátot se. NEM,NEM VAGYOK LESZBI!!! Egyszerûen az az igazság,hogy nem akarok...annyira ronda vagyok,meg ronda vékony a hangom,10 pontból 10-et értem el a melankólikusnál egy teszten,és 9-et a kolerikuson,komoly,annyira szar vagyok,meg könyvíróba ki szeretne bele???(most gondoljunk arra,hogy mi lesz velem,ha felnôtt leszek) olyan szakmát választottam,ami miatt csak a pénzem miatt szeretnének,szóval...pontpontpont... az én szempontomból érthetô,és azok is értik,akik jól ismernek,de pld balettostársaim azt hiszik,leszbi vagyok,és az egyik barim azt mondta,hogy én egy szívtelen dög vagyok...nektek mi a véleményetek?

2016. febr. 14. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Kar ezen agyalni:) Ennyi idosen senki nem szeretne pasit, ferjet plane nem:) Majd kialakul. Nekem 15evesen lett eloszor baratom:)

Anyukaddal vagy pszichologussal erdemes lenne beszelni hogy tobb onbizalmad legyen:(

Sok sikert es ne foglalkozz azokkal akik ilyet mondanak:)

2016. febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Unpredictable ***** válasza:

Én bírlak, kár hogy kicsi vagy :D


Nem ciki amúgy

2016. febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi,most ez megnyugtatott(:

Egyébként nehezen barátkozok,ez a problémám...annyi csalás,kihasználás,cikizés ért már az életben,hogy 2 kezemen nem is bírom megszámolni...egyébként nem nagyon bízok az emberekben...ez is bajom lehet,és szerintem a rendezôket csak a pénzükért szeretik az emberem,nem? Meg az írókat...

2016. febr. 14. 19:42
 4/9 anonim ***** válasza:
A tanárodnak nem kéne iylet modnani, pont hogy 12 évesen az átlag nem akar gyereket, 20 felett szokott jönni az agylövés a legtöbbeknek. Persze van akinek akkor se jön és ez is rendben van. Nem kell mindenkinek gyerek. 12 évesen pasi se kell, szerintem ez ügyben meg fogod magad gondolni ha jön valaki akibe teljesen belehabarodsz:) Viszont legyen egy kis önbizalmad, biztos nem vagy csúnya, csak 12 évesen mindenki így érzi. A másik, hogy oké hogy választottál egy szakmát, de 6-7 év múlva még tudod mennyi minden fog változni? Persze lehet hogy tényleg író leszel, de akkor se értem miért ne szerethetnék az írókat?:D Ebben semmi logika sincs. Illúzióid meg ne legyenek, a legtöbb író nem dúskál a pénzben. A barátnőd a szívtelen hogy ilyet mondd, mert az alapján amit leírtál nem vagy az. 18l
2016. febr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazából nem az írói szakma az,amire értettem,hogy pénzes...

Rendezô szeretnék lenni,sokat tanulok,és a pasi szerzést nem is a jelenlegi korokra értettem,hanem késôbbre...egyébként a velem egyidôsek már eldöntötték,hogy szeretnének,még a legszerényebb barim is...

De nem baj

De nem értem,miért nem hiszitek el,hogy csúnya vagyok...xd

Vannak a világon csúnya emberek...én is ilyen vagyok

Minden ismerôsöm,néha aprócskát a barátaim is, azt mondják,vagy csak éreztetik,hogy ronda,vagyok. Csak a felnôttek nem.

2016. febr. 14. 20:10
 6/9 A kérdező kommentje:
A rendezôsséget 4 éves korom óta akarom,BIZTOSRA és nem akarok mást
2016. febr. 14. 20:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Oké és ha nem vagy nagyon szép? Attól még szerethető lehetsz. Mellesleg biztos vagyok benne hogy nem oylan rossz a helyzet mint amilyennek te gondolod:) Én is általános iskolás koromtól kezdve egészen 9.ig nagyon biztos voltam benne hogy állatorvos akarok lenni aztán most mégse annak készülök:) Ettől még lehet te az leszel, de a szakmádnak semmi köze ahhoz hogy szerethető vagy e vagy sem. A barátot meg hidd el ha lesz valaki aki érdemes rá meg fogod gondolni magad.
2016. febr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Most kicsit megnyugodtam...köszi mindenkinek(:

Csak éppen 1 problem van...nehezen szerzek barátokat...nagyon sok rossz hír terjed rólam,ezért senki se akar velem talizni,mert mondjuk a szüleim meg se engedik...sose engedték,hogy átmenjek a bariaim...

2016. febr. 14. 20:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan masokra halgatsz? Nem te vagy a ciki hanem h feltetted! Fiatal vagy meg es valtozol a gondolkodasod is... Az a ciki hogy ennek tartod magad! Melankolikus es akkor mi van en is az vagyok nem jelent semmit csak annyit h nehezebb lessz part talalnod majd mikor kssobb szeretnel ennyi nem vagy gaz es egy irkba is ugyanugy bele eshet barki.
2016. febr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!