Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a szebb lányoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a szebb lányoknak nehezebb egy normális fiút találni?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Nem szeretnék barátot egyelőre, de az nagyon rosszul esik, hogyha tegyük fel akarnék valakit, akkor se kellenék senkinek. Nem beképzeltségből mondom, hogy szebb, hanem úgy értem nem vagyok csúnya. Az átlagosnál jobb. Sokan mondták felnőttek is, hogy modell tipus vagyok. A fiúk rám se hederítenek, testesebb, balyszos csajok csak válogatnak.xd Nekem már az is jól esne ha észrevennének.:P Maximum az idősebb 20 év felettieket érdeklem, de azokat is azért, mert csajozó mániások...és mind1 nekik

2016. febr. 26. 22:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Mert a mai 17-18 évesek felszínesek nem is kicsit... A lányoknak meg elég magasak az elvárásaik ezért a normális átlagos srác nem fog megszólítani mert ha picit is jobban nézel ki jó eséllyel az elérhetetlen halmazba tett bele.
2016. febr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Több indok lehet

1. Pont azért mert szép vagy és úgy gondolják nincs esélyük

2. A szép lányokat körberajongják az igénytelen menő csávók és simán hihetik azt hogy összejössz valakivel

3. Úgy gondolják h van barátod

2016. febr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Írhatsz nekem nyugodtan. :D Én is ezt látom, igaz ellenkező előjelekkel. Mondjuk modell-nek nem nevezném magam. Egyébként pedig nyugi, semmiről sem maradsz le. :)


18/F

2016. febr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Igazuk van a válaszolóknak, én is ugyanígy félek kezdeményezni és semmit sem teszek egyetlen nekem tetsző lánynál sem, aki szép vagy bejön. Normálisnak tartom magamat én is, helyes vagy átlagos mások elmondása szerint de ez van nem hiszem, hogy tudok rajta változtatni. Magamból kiindulva szerintem te kezdeményezz valamilyen szinten ha szimpatikus a srác mert másképp sokan nem fognak merni lépni. 18F
2016. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

Nálam ugyanez a helyzet. Persze nem beszélve arról, hogy a környezetemben az ismerősök mind azt mondogatják, hogy nem igaz, hogy egy ilyen nőnek nincs párja.. pedig de! :-D Olyan jó lenne, ha tényleg csak úgy random odajönne valaki az utcán. Én komolyan mondom, örülnék neki! :-) Sokan ajánlgatják a társkeresőt, nem igazán hiszek benne sajnos, eddig csak rossz tapasztalataim voltak a netes ismerkedéssel kapcsolatban, de próbáld ki, hátha Neked bejön! :-)


21L

2016. márc. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :D <3
2016. márc. 3. 19:37
 27/27 anonim válasza:
Uuuuu, hogy ez mennyire ismerős probléma... Engem is orrbaszájba dícsérnek a felnőttek, hogy milyen szép vagyok, azt a suliba meg kb senkit nem érdekeltem soha... Sőt volt olyan aki még meg is állapította, hogy milyen ronda vagyok.XD Én se tartom magam szépségkirálynőnek, de vannak nálam rondábbak is.. A csávók meg a husis, kapafogú, egyszemöldökű csajokért meg bomlanak.. Eszméletlen.. :D
2016. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!