Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a szebb lányoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a szebb lányoknak nehezebb egy normális fiút találni?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Nem szeretnék barátot egyelőre, de az nagyon rosszul esik, hogyha tegyük fel akarnék valakit, akkor se kellenék senkinek. Nem beképzeltségből mondom, hogy szebb, hanem úgy értem nem vagyok csúnya. Az átlagosnál jobb. Sokan mondták felnőttek is, hogy modell tipus vagyok. A fiúk rám se hederítenek, testesebb, balyszos csajok csak válogatnak.xd Nekem már az is jól esne ha észrevennének.:P Maximum az idősebb 20 év felettieket érdeklem, de azokat is azért, mert csajozó mániások...és mind1 nekik

2016. febr. 26. 22:37
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Igen sajnos elírtam a bajszost, bocsi xD ez van ha ideges és kapkodós kedvem van.
2016. febr. 27. 00:00
 12/27 anonim válasza:
A 17 éves srácok általában a könnyebb csajokat hajtják, úgy gondolják (a legtöbben), hogy egy szélesvásznú csajnál több esélyük van, alapból náluk kezdenek. Örök érvényű igazság, hogy a legjobb csajok közt is sok a magányos, mert a srácok egyszerűen nem mernek hozzájuk közeledni, mondván úgysem sikerül. Ha ennyire zavar, közeledj te a kiszemelthez, de 2-3 év után ez meg fog változni, lesznek majd srácok, akik úgy vannak vele, hogy megdolgoznak egy jobb csajért, mintsem a könnyebb utat válasszák. :)
2016. febr. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg szép vagy akkor lehet azért mert nem mernek a normális srácok odamenni hozzád mert hogy "úr isten ilyen jó nőnek miért kellenék én?". Velem is előfordult őszintén.

19F

Egyébként az a 'baLYszos' kiégette a szemem :D

2016. febr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
A személyiségeddel nincs para, küldesz magadrol képet, nem ismerek xd?
2016. febr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
A kérdésédre a választ nem tudom, de hozzád vágnék egy A magyar helyesírás szabályai című könyvecskét...
2016. febr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy elírtam. Biztos másnak is előfordult már, hogy kapkodásában elírt valamit. Ha tényleg komolyan nem lenne jó a helyesírásom akkor nem készülnék most az egyetemre.


Az eddigi válaszokat köszönöm. Természetesn írhattok még, olyanok is esetleg akik hasonló helyzetben vannak.

Valószínűleg a számítógép javíthatja át bajuszost másra. Lehet ki is hagytam néhány ékezetet... Elnézést, de szerintem még így is értelmesebb vagyok egyeseknél akik itt vannak az oldalon..

2016. febr. 27. 08:53
 17/27 anonim ***** válasza:
Na én is ebben a helyzetben vagyok! Nagyon sok lány mondja nekem,hogy milyen szép vagyok,mennyire jó a vékony alakom (?) és,hogy szívesen lennének én. A helyes srácok tekintete mindig rám szegeződik de,hogy kezdeményezzen valaki..Kezdeményezni meg félek mert mi van ha mégsem jövök be neki..:S
2016. febr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok, csak fiúként:s túl jóképű vagyok és félnek tőlem a lányok:|
2016. febr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Ha tetszik egy srác szemezgess vele. :) Mert lehet azt hiszik van barátod, egy szèp lánynak mièrt is ne lehetne. :)

18/L

2016. febr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Soha nem mennek oda egy olyan lanyhoz aki gyönyörű! Hogy miért? Azért mert egyszer már megkaptam a magamet egy szep lanytol szoval soha nem fogok odamenni egy szep lanyhoz vagy egy atlagon felulihez. Az atlagos vagy atlagon alulinak legalabb nincs oka csunyan elkuldeni :) hu most szerintem ezt rosszul fogalmaztam meg bocsi kulfoldi vagyok. Mondjuk van egy gyonyoru lany akivel beszelgetek bar sokak szamara nem a szep kategoriaba van viszont nekem nagyon bejon de sosem nyitnek fele mert tudom semmi eselyem mint a tobbinel :) nekem az is eleg ha kedves velem egy szep lany beerem ennyivel is :)
2016. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!