Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert csak a csunya pasik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csak a csunya pasik buknak ram, es a jokepuek nem mernek leszolitani?

Figyelt kérdés
17vagyok,160cm magas ,forosesbarna derekigero hajam van,barna szemem,55kg

#pasi #jokepo
2016. márc. 15. 15:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
jó akkor én leszek tökös jóképű fiú.Eljössz velem randizni? mindjárt 17/F :D
2016. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vígasztasztaljon: Én is csúnya vagyok, de akkor sem járnék veled, ha az életem múlna rajta. Inkább meghalnék, minthogy veled kelljen járnom. Szóval szálljál magadba nagyon gyorsan.
2016. márc. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Figyeljetek en nem akkarok veszekedni...mar probalkoztam de ha most en probalom es egyszeruen nem tudom megszeretni nincs ertelme.....de tartom vele a kapcsolatott csak nem olyan ertelembe oszinte ember vagyok,ha megkerdik tolem nem nezem le oket csak finoman visszautasitom
2016. márc. 15. 16:03
 14/22 anonim ***** válasza:
hasonló szituban vagyok mint te csak en fiu vagyok... csak a ronda/kover lányoknak tetszem en nekem meg nyilván a karcsú... viszont rád sem lehet mondani hogy nadszal vagy ha nem sportolsz rendszeresen akkor 5 kilot fogyni kene
2016. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Xd ne viccelj mar....nem akkarok egyszal bell lenni
2016. márc. 15. 16:48
 16/22 anonim ***** válasza:
Egy kepet kerhetek? 17/F
2016. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha nem akar ugy se sportol amugy meg semmi gond nincs ezzel a sullyal ezzel a magasag hoz lehet 3kg os mellei vannak akkor is fogyon? Bar ez nem valoszinu
2016. márc. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok, úgyhogy átérzem a helyzetedet, az enyém viszont annyiban másabb, mert van egy srác, akinek tetszenék, meg úgy általában a barátsagig jutok velük, tovább lépni nem merek, mert úgy gondolom, az a fiú dolga előbb elmondani, hogy tetszem neki :$$
2016. márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Írj
2016. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Koszonom azoknak a valaszt akkinekeljutot az agyukig a kerdes :)
2016. márc. 15. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!