Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez normális?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? (hosszabban lent)

Figyelt kérdés

A másod unokatestvérem most 19 éves, főiskolára jár, agrármérnöknek tanul, lényegében egy okos, kedves és illemtudó fiú. Emellett nem is néz ki rosszul. A főiskolára kb. fél éve jár, és elkezdett barátkozni egy lánnyal, meg úgy nyitni felé, mert a lány bejött neki, és a lány sem mutatott ellenállást. Amikor jobban meg akarták egymást ismerni, a vallásról is szó esett, és a másod unokatestvérem elmondta hogy ő római katolikus. A lány amit meghallotta, egyből tovább állt, és azt mondta hogy ő már nem akar vele nagyon beszélgetni.

Fogalmam nincs, hogy a lány miért tette ezt, gondoltam arra hogy más vallású és csak a saját vallásából keres fiúkat, vagy ateista és távol tartja magát a vallástól, nem is tudom.

Nem tudom ezt a kérdést jó helyre írtam -e ki, vagy a vallás részbe kellett volna...

Nektek erről mi a véleményetek?


14/L


2016. ápr. 9. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem más vallású. Az unokatesód miért nem kérdezi meg udvariasan, hogy mi a problémája? Ha nem válaszol, akkor meg úgy kell neki, beképzelt kis...
2016. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Egy ateista el tudja viselni, ha a párjának van egy képzeletbeli barátja. De egy más vallású személy egy másik mitológiai lényt nem képes elfogadni. Ez mutatja a primitívséget, ami meg is mutatkozott a leánynál. Talán így jobban is járt a srác. :)
2016. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg is kérdezte a lánytól, mi a baja ezzel, vagy hogy zavarja -e, de a lány nem válaszolt, csak annyit mondott hogy "inkább hagyjuk". :/
2016. ápr. 9. 13:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg hagyja inkább, az még érthető lenne, ha nem szeretne más vallásúval kapcsolatot, de attól még nem kéne ilyen bunkónak lennie, azért a srác megérdemelte volna legalább a magyarázatot. Igazi tahó ez a lány!
2016. ápr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, mondták is neki a haverjai hogy igazi tahó az a lány... Mióta a suliban "elterjedt" ez az eset, azóta nem is igen keresik a fiúk a lányt, mert úgy tartják hogy válogatós :')
2016. ápr. 9. 13:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne?


Szerintem magyarázattal sem tartozik, okos dokog volt a nulladik pillanatban tisztázni.


Volt férfi ismerősöm, akiről a külseje alapján nyilvánvalónak tartották, hogy zsidó, és állandóan magyarázkodnia kellett, mert azt hitték, hogy titokban akarja tartani. Pedig szlovák eredetű volt a család, az biztos.


Vagy lehet, hogy valami más kisvallásba akarta volna megtéríteni, és a katolikusokat állítólag nehéz.

2016. máj. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó,de most a vallás miatt...?
2016. máj. 6. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!