Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok egy 180 cm-nél alacsonyabb pasival már szóba sem állnak?

Figyelt kérdés

173 cm vagyok, és nagyon zavar ez. Értem én, hogy egy magas pasi férfiasabb. No de egy alacsonyabb már egyáltalán nem férfias? Ez engem nagyon elkeserít. Főleg, hogy már csak velem egymagasságú csajokat látok mindenhol. De még a pici lányok is csak a magas pasikra buknak.


Már 18 évesen kiégtem... :D



2016. máj. 18. 18:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
#10 pontosan tudom, hogy hogyan ferdít a média, benne dolgozom. Viszont igaza van a #8-nak. A kicsit ducibb csajoknak miért nincs esélye a pasiknál, vagy akinek nem teremtett az ég nagy bögyöket. Látod. Igazságtalan az egész. De ettől függetlenül vannak lányok, akiket nem zavar ha alacsonyabb a fiú, sőt.
2016. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
megint a duci lányok..... lefogyni le lehet 4 hónap alatt de meg nőni fizikai képtelenség.............
2016. máj. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
#12 Ez csak egy példa volt a kompromisszumra. De látom nem segít. Akkor engedjük el. Konklúzió, van aki szereti a nem magas pasikat. Kész 😂
2016. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
En 169 vagyok es szoba szoktam allni 180nal alacsonyabbakkal szoval tessek itt az ellenpelda. Meg van remeny nyugi :D
2016. máj. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Ez nem mindig igaz. :) én 152 centi vagyok, alacsonyabb fiúk ugyanúgy bejönnek, sőt, mellettem az jobban is mutatna.:D életem szerelme 167 centi. De átlagos magasságú barátnőimnek sincs baja az alacsonyabb srácokkal. 170 centi felett mennek inkább a 180+-ra.
2016. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
68%

#12 Nana....nem képtelenség.

El kell törni a lábadat és utána ha összeforrt megint eltörni és megint ,megint ,megint....

Ugyanis mikor összeforr lábad a törés közé kerülő "forrasztó anyag" megemel téged.

Igaz nagyon kicsi az a mérték ami egy összeforrásnál bekerül,de ezért kell az orvosoknak megfelelő körülmények között eltörni.

Azt nem tudom mennyiszer...a kívánt magasságtól függ.

De szerintem látszó eredményhez minimum 20x kell eltörni ,egyszerre mind2 lábadat.

Igaz,jó sokáig tart és ha altatás nélkül törik el elég fájdalmas...:D De ez az ára ha magasabbak akartok lenni.


Nem kitaláltam.. olvassátok utána.

Egy alacsony férfi így lett olyan magas amilyen szeretett volna lenni. :)

2016. máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
#16 siiirok 😂😂😂
2016. máj. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Vagyis nem a lábad közé kerül "forrasztó anyag",hanem az összetört csontba.

Ha valakinek nem lenne egyertelmu.

2016. máj. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Azért mert én pl kapásból magasabb vagyok nálad :D (175 cm)

15/L

2016. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Nos,alacsony lányként nekem a magasság nem számít.

Azonban a 161 centimmel eléggé érdekesen néznék ki egy 2 méteres fiú mellett pl,akinek a köldökéig érek. Sokkal praktikusabb a 170-180 cm,ha nem akarom eltörni a nyakam xD

2016. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!