Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok egy 180 cm-nél alacsonyabb pasival már szóba sem állnak?

Figyelt kérdés

173 cm vagyok, és nagyon zavar ez. Értem én, hogy egy magas pasi férfiasabb. No de egy alacsonyabb már egyáltalán nem férfias? Ez engem nagyon elkeserít. Főleg, hogy már csak velem egymagasságú csajokat látok mindenhol. De még a pici lányok is csak a magas pasikra buknak.


Már 18 évesen kiégtem... :D



2016. máj. 18. 18:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
#17 Sírjál csak...Szívesen megnézem :)
2016. máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Na, srácok/lányok, hagyjuk a témát. :D
2016. máj. 18. 20:34
 23/32 anonim ***** válasza:
#12: Attól, mert egy lány 50 kg feletti, még egyáltalán nem kövér, sőt. Csak egyeseknek a csontsovány lányok tetszenek. Egyeseknek meg 190+os fiúk. Ez van.
2016. máj. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

én 166 cm magas vagyok és kellett 23 éves koromig várni, míg igazán tartós kapcsolatom lehetett egy velem egymagas csajjak.

Most 29 vagyok, és a szerelem töretlen.

A mai tinik trendet követnek, a külsőt nézik, nálam is az volt a baj 10 évvel ezelőtt, hogy cirkuszi törpe magasságú voltam - amit szóvá is tettek. (igaz akkor 1-2 centivel kisebb voltam)

Majd kinövik, türelem.

Amúgy sok iskolatársam volt akik 150-egynéhány centivel akkora pasijaik voltak, hogy szószerint állva lesz*pták őket. (igen a derekukig értek) és egymás mellett is röhelyesen mutattak.

2016. máj. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
"De igen, gátlásos vagyok az átlagos magasságom miatt" -> na itt a nagyon nagy hiba!!! Sz.rd le, légy laza/szabad, ne érdekeljen, legyen önbizalmad, ezen áll vagy bukik a dolog. Én lányban elég magasnak számítok 178 cm, és mindig úgy voltam vele hogy csak magasabb jöhet szóba. A sors úgy hozta hogy két alacsonyabb barátom is volt (az egyik jóóval alacsonyabb) mert az az igazság h a való életben a magasság nem számít. Olyan jól adták elő maguk, magabiztosan, hogy baromira nem számított hogy alacsonyabbak. Szóval nyafogás helyett fogadd el (úgyse tehetsz mást, bár még nőhetsz de ez nem rajtad áll) és légy magabiztos, legyen önbizalmad! Na az a férfias, és nem a 180 centi :P
2016. jún. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
Ja most latom h azt ironikusan irtad egy valaszra :'D sebaj.. a lenyeg ugyanaz...
2016. jún. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
Ember nyugi, csak vicceltem... :D A kondizás mit változtatna a magasságodon? Ennyire azért nem vagyok hülye, poénból írtam.
2016. júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
Én már írtam egyszer ide, de azért megint írok.. Már megint sikerült egy alacsonyabb pasit beszerezni :D 178 centimhez 175-st.... ÉS a vicc az h fel se tűnt sokáig h alacsonyabb... Kisugárzás gyermekem, kisugárzás.. :D
2016. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

A lànyoknak mèg inkább fontos a méret. Egy lány egy magas fiú mellett jobban biztonságban èrzi magát, mint egy alacsony mellett. Vannak olyan lànyok, akik szégyelik ha a kiszemeltjük alacsony.

Meg persze vannak olyan lànyok , akik szerint a magas fiúknak nagy a himvesszőjük.

Szerintem a magassàgod nem mondható alacsonynak.

A férfiassàg úgy sem azon múlik, hogy az ember milyen magas, az màs téren kell kiderüljön.

Ezen az anyatermészet tud csak segíteni, ha meg jársz kondizni, akkor gondolj arra, hogy te a megtettél amit csak tudtál. Sok sikert.

2017. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Én meg tudod mit vettem észre? Nem egy FIU barátom mondta már, hogy "mit akarsz attol a törpenövésütöl"? mondom miért lenne 170 körüli törpenövésü? 168 vagyok, ugyhogy egy 170-essel már simán összejönnék. Oké, magassarku meg minden, de ha a szerelem megvan, akkor akár már a magassarkurol is szivesen lemondok.
2017. jún. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!