Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Míg tegyek ha a van 1 fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Míg tegyek ha a van 1 fiú társaságunk és abból az egyik barátunk sosem mer csajozni?

Figyelt kérdés

5en vagyunk nagyon jó barátok.

Ha tehetjük mindig együtt megyunk szórakozni (strand,koncertek,hazibuli stb.).

Szinte minden helyen van olyan ahol lányokkal találkozunk... oda szoktunk menni hozzájuk vagy néha ők hozzánk és van hogy 1 lány csapattal töltjük az egész napot. (Nyáron)

Mindenki a tàrsasàgunkból nagyon jól szórakozik,bulizik,de mikor mondja valaki hogy menjünk oda azokhoz a csinos lanyokhoz (Mi azt szeretjük ha mindig új lányokat ismerünk még) az az 1 fiú fülét farkát behúzza és meg sem szólalna legszívesebben.

Akárhányszor lányokkal van dolgunk,ő nem mer beszélni velük...pedig 100% hogy nem meleg.

Mi jól el vagyunk az új lányokkal és ő csendben figyel.

Pedig sokszor van hogy ismerkedni szeretnének vele a lányok,de feladják mert nem Ő nem vevő rá... vagyis vevő lenne szerintem,de fogalmam sincs mitől fél.


Azt mondja magáról hogy Ő csúnya és úgy is csak szorakoznak vele,vagy elrontaná.

Van hogy mindenkinek van már partnere és megmondja hogy akiket éppen látunk neki ki tetszik,de mindig ellenzi hogy idehívjuk neki.

Mi baja van?

Nem is csúnya... az első strandon találhatna valakit. De nem hiszi el.

Mióta ismerjük egymást (9 eve) nem nyúlt lányhoz és szűz.


17 évesek vagyunk mindannyian.


2016. máj. 22. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Olyan vagyok mint ő, csak barátok nélkül, mert engem meguntak a barátaim :/. A múltjában van a hiba, nem tudja elengedni, mint jó magam és nincs önbizalma ezért.. Dicsérjétek a ruháját, cipőjét és 1-2 hónap alatt rendbe jön, én addig szerzek kötelet magamnak..

17F

2016. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mintha magamat látnám... Ha nem 17 évesek lennétek, akkor azt hinném, hogy rólam van szó. Nincs önbizalma, ez egyértelmű.
2016. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ne foglalkozz vele, ő baja
2016. máj. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó fej vagy, hogy így törődnél vele. Valahogy tudd meg, ki tetszik neki olyan szinten, hogy kapcsolatba is belemenne, aztán beszélj a lánnyal, tudd meg, hogy az ő részéről lehet-e bármi.


Valószínűleg lehet, és lehet, hogy utálni fog a haverod, amiért felgyorsítottad, de ha bejön, akkor isteni magasságokba emeli a neved... :D Sok sikert neki :)

2016. máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!