Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 eves fiu vagyok Par honapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 eves fiu vagyok Par honapja meg jelent egy lany az eletemben? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés

19 eves fiu vagyok

Par honapja meg jelent egy lany az eletemben akivel eleg jol ki jotunk en mar az elejen tobbet ereztem iranta de elvileg o is tobbszor irt le olyat hogy helyes vagyok tetszek neki es tobbet akar mint baratsag en le irtam neki hogy szeretem/szerelmes vagyok bele (mar banom)

Azota 2x is elhivtam valahova randira de valahogy mindig kozbe jott neki valami ezen felul meg kavar masik ket sraccal de o tagadja (az egyikkel meg lattak is )

En mar le akartam vele zarni ezt az egeszet mert sejtettem hogy szorakozik velem de pont o nem akarta lezarni mostanaban nem is keress annyira pedig o akar valamit tolem

Most en vagyok a bolond vagy o nem akar semmit lehet hogy egy kicsit kusza amitt irtam de most eleg szar lelki helyzetbe vagyok a normalis valaszokat meg koszonem :)

Ha valahol nem vilagos amit irtam irjatok es jobban kifejtem :)



2016. máj. 14. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
írd le nekem ,meghallgatlak
2016. máj. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hagyd, ne keresd egy ideig, ha akar valamit, megtalál. Főleg, hogy mások után is érdeklödik melletted. Ha felbukkan, kérdezz rá konkrétan,komolyan gondolja-e veled, mert te PÁRkapcsolatot szeretnél, amiben csak ketten vagytok...

Ha pedig nem keres, ne foglalkozz vele, keress mást, akit te érdekelsz :-)

2016. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyitva akarja tartani a lehetosegeit, egyszerre 10 pasival probalkozik es kiiertekelte mindegyiket, kivalasztja a nyertest.


Persze az is lehet hogy ha neki is azt mondtad hogy "megjelent az eletedben" akkor azon gondolkozik hogy a foldon elsz-e.

2016. máj. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!