Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Piszkálnak az érintetlenségemm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piszkálnak az érintetlenségemmel! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A 13 évestől a 19 éves lány barátaim azzal szekálnak, hogy hogy lehetek olyan szerencsétlen hogy mindjárt 17 éves vagyok és még mindig szűz. Már nagyon rosszul esik hogy mindenki ezzel jön, meg azzal hogy még barátom se volt, mert én pl 15 évesen nem pasizgattam hanem futottam haza hogy megtudjam nézni a lakberendezős sorozatomat. És most itt vagyok. :/ Mit tegyek velük? Igaz barátok, meg minden, de ha kérem se hagyják abba a piszkálódást. Nagyon idegesítő.

(hát ugye még barátom se volt, pedig ezen mindenki meglepődik mert hogy kedves és szép lány vagyok szerintük, bár szerintem inkább azért nem volt, mert én nem szórakozó helyekre hanem könyvtárba járok)



Velem van a baj? :(


2016. máj. 30. 02:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

"Igaz barátok, meg minden, de ha kérem se hagyják abba a piszkálódást."

Ezek nem igaz baratok, mert ha azok lennenek, nem piszkalnanak.

Nem veled van a baj, hanem veluk. Jol teszed, amit teszel. Csak azert nem kene szexelni senkivel, hogy a "baratok" elvarasainak megfelelj. Csak azzal fekudj le majd, akivel a jovot is el tudod kepzelni, es csak akkor, amikor ugy erzed, hogy minden szempontbol keszen allsz ra.

En barati kort valtanek, a konyvtarbol, vagy barhonnan, ahol a veled azonos erdeklodesu es veled azonos szellemi szintu kortarsaid (vagy akar par evvel idosebbek) vannak. Ne sullyedj le az o szintukre...!

2016. máj. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, az pedig a másik hogy Aszexuális vagyok. Amit a többiek nem értenek meg...
2016. máj. 30. 03:54
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
miert lenne baj? én is 17 éves vagyok csak srác és szintén szűz pedig manapsag a srácok 14 évesen vesztik el... de pont ettől leszel különleges mert ugye ami nem olyan mint az átlag az különleges :D nálam pl ez hatalmas előny
2016. máj. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

1. Miért meséled el nekik, hogy még szüz vagy? EZ magánügy, nem tartozik senki másra.


2. Aki ezzel piszkál, az nem nevezhetö jó barátnak.

2016. máj. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy nem vagy olyan mint ők
2016. máj. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján ők nem igazi barátok. Esetleg a haverok közül a rosszabbik fajta. Hidd el, ezeknek érzelmi kielégülést jelentene, ha úgy táncolnál, ahogy fütyülnek. Nem fogják fel, hogy nem 1kg kenyér megvételéről van szó, hanem egy "kicsit" komolyabb dologról, amihez ráadásul az égvilágon semmi közük nincs. Ha hozzá is szeretnének szólni a magánügyedhez, mint "barátnők", akkor maximum addig a határig mehetnének el, hogy a döntésed okáról érdeklődnek. Eddig. Ha ennél többet engednek meg maguknak azzal nemcsak az olcsó értékrendjükről tesznek bizonyságot, hanem pofátlan indisztkréciójukról is. Szabj nekik határt, hogy a beszélgetésben meddig mehetnek el. Ha ezt nem teszed meg, akkor továbbra is vissza fognak élni a bizalmaddal.
2016. máj. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

"Igaz barátok, meg minden" :D


Igen, az igazi barátok körberöhögik a barátjukat, lecikizik, azzal foglalkoznak h mikor dugatod meg magad. Mint az igazi barátok *.*

2016. máj. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy még nem találtál normális barátokat. Ha valaki ilyen embereket "igaz barátoknak" tart akkor még nem tudja mi a barátság. Remélem fogsz találni normális barátokat is!


Egyébként a szememben inkább tiszteletet érdemelsz, mert nem vagy egy ócska lotyó már tizenévesen. Hidd el a fiúk hosszútávú kapcsolatoknál ezt értékelik.

2016. máj. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Erre büszkének kellene lenned hogy még mindig érintetlen vagy.:-)


Majd azzal veszítsd el akit szeretni fogsz.

2016. máj. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj, nem vagy elkésve semmivel :)

Na de ahogy a többiek is írják annyira nem lehetnek igaz barátok, ha emiatt kritizálnak.

De nem veled van a baj :)

2016. máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!