Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Piszkálnak az érintetlenségemm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piszkálnak az érintetlenségemmel! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A 13 évestől a 19 éves lány barátaim azzal szekálnak, hogy hogy lehetek olyan szerencsétlen hogy mindjárt 17 éves vagyok és még mindig szűz. Már nagyon rosszul esik hogy mindenki ezzel jön, meg azzal hogy még barátom se volt, mert én pl 15 évesen nem pasizgattam hanem futottam haza hogy megtudjam nézni a lakberendezős sorozatomat. És most itt vagyok. :/ Mit tegyek velük? Igaz barátok, meg minden, de ha kérem se hagyják abba a piszkálódást. Nagyon idegesítő.

(hát ugye még barátom se volt, pedig ezen mindenki meglepődik mert hogy kedves és szép lány vagyok szerintük, bár szerintem inkább azért nem volt, mert én nem szórakozó helyekre hanem könyvtárba járok)



Velem van a baj? :(


2016. máj. 30. 02:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Inkább az a gáz, akin ennyi idősen már átment több pasi.

Könyvtárba járni sem ciki.

Mondjuk ott is lehetne ismerkedni :)

2016. máj. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
"az pedig a másik hogy Aszexuális vagyok" Picit részleteznéd, hogy ezt 17 évesen miböl is gondolod? (Priviben is jöhet)
2016. máj. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Keress igazi barátokat.
2016. máj. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Mert ők nagyon érettek. Nap mint nap jön a tini kérdés, hogy paráznak, hogy terhesek lettek. Nem érettek, csak simán szétteszik a lábaikat ideje korán.
2016. máj. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 gegefox válasza:

Szerintem nézzük egy kicsit más irányból a dolgot.

Mint ahogy minden ember más úgy más céljai, vágyai és értékrendjei vannak. Az hogy számodra jelenleg mi jelent prioritást és hogy hogyan "lazítasz,kapcsolódsz ki" az az egyéni döntéseid/igényeid ez is egy fontos rész ami meghatároz téged. Ha változtatni akarsz valamin azt tedd meg de úgy hogy az te legyél. ha te számításba véve a dolgokat úgy gondolod jónak amit teszel akkor nyugodtan állj ki a mellet hogy az úgy neked jó.De elfogultnak lenni más dolog így érdemes legalább elméletben számításba venni ellenkező vagy épp más dolgokat.pl (feltételezésem szerint) a barátnőid jelen esetben a leírtak alapján jót akarnak neked.


(indoklom) Alap esetben egy szerelmi kapcsolat jó és szeretkezés is jó de hogy ki miként van ezekben benne vagy ép mennyire igényli az egyéni. de ezen a szálon elindulva ők csak ajánlják neked ezeket a tapasztalatokat élményeket.Mondjuk a mikéntje vitatható mivel a piszkálódás elég gyerekes és bosszantó tud lenni.

Szerintem a lényeg az egészben ha ők igaz barátok akkor csak jót akarnak és sarkalni akarnak arra hogy ismerkedj egy kicsi . Az ismerkedés viszont tényleg magától az embertől függ így nem igazán tudja más helyette csinálni. ezért piszkálódnak mondjuk lehet benne egy kis csak mert heccelgetés.


Én szeretek a dolgok mögött lévő indokokat tudni és más szemszögekből is megvizsgálni azokat.lehet hogy a kelleténél hosszabb de nagyjából tömören ez lehet a helyzet.De hogy miként is cselekedj azt te tudod a legjobban a lényeg hogy légy eszes,átgondolt és határozott.

20/f

2016. máj. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Utolsó: azt, hogy másnak akarok jót, ne keverjük össze azzal, hogy megalázom a másikat azzal, ha nem úgy tesz, ahogy én. Ugyanis ha látom, hogy valakinek hiányzik valami jó az életéből, nem értem, mi jót tennék azzal, hogy még rá teszek egy lapáttal, és ezért még plusz kelletlen helyzetbe hozm. Ezzel biztosan nem segítek rajta.
2016. máj. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 gegefox válasza:

A válaszolóknál kibontakozott témára reflektálva pedig.

Szerintem tiniként,fiatalon elkezdeni igazából nem baj csak ésszel és ez itt a hangsúly hogy ésszel. Akinek nincs az meg növesszen kérem mert tényleg érdekes esetekkel lehet találkozni.

2016. máj. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
vágd pofán őket
2016. máj. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 gegefox válasza:
A jelenlegi piszkálódás mértéke (cseszegetés fajtái) nem volt le írva a kérdezőnél így feltételeztem mivel "igazi barátok"(és egyéb) nem lehetnek túl durvák eszerint fogalmaztam meg a fentebb lévő válaszom. De ha szemét cseszegetés, piszkálódás van akkor igaz jobb más barátikör után nézni mert amúgy csak veszíthet az ember azon ha olyanokkal veszi körbe magát akik "szarul" bánnak vele.
2016. máj. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

#15:


"Én szeretek a dolgok mögött lévő indulatokat tudni".


Valószínűleg nem egy lánykoszorú bensőséges társaságában tengeteg mindennapjaidat, ezért a dolgok mögé csak bizonyos mértékig nyerhetsz betekintést.

Egy kis segítség: a lányok ebben a korban szeretnek egymásra reflektálni -tisztelet a kivételnek. Erre pedig egy lapáttal még rátesz a liberális korszellem, mert ezzel igazolva érzik a presszió okozását.

A frusztráció okozása semmi szín alatt nem egyenlő a jószándékkal.

2016. máj. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!