Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Piszkálnak az érintetlenségemm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piszkálnak az érintetlenségemmel! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A 13 évestől a 19 éves lány barátaim azzal szekálnak, hogy hogy lehetek olyan szerencsétlen hogy mindjárt 17 éves vagyok és még mindig szűz. Már nagyon rosszul esik hogy mindenki ezzel jön, meg azzal hogy még barátom se volt, mert én pl 15 évesen nem pasizgattam hanem futottam haza hogy megtudjam nézni a lakberendezős sorozatomat. És most itt vagyok. :/ Mit tegyek velük? Igaz barátok, meg minden, de ha kérem se hagyják abba a piszkálódást. Nagyon idegesítő.

(hát ugye még barátom se volt, pedig ezen mindenki meglepődik mert hogy kedves és szép lány vagyok szerintük, bár szerintem inkább azért nem volt, mert én nem szórakozó helyekre hanem könyvtárba járok)



Velem van a baj? :(


2016. máj. 30. 02:50
1 2 3
 21/27 Stark2000 ***** válasza:
Veled van a baj? Nem. Velük van a baj. A leírtakból megsúgom, hogy egy normális pasi előbb kapkod érted, mint a "barátnőidért" . Ahogyan valaki leírta, mondhatni te "értékesebb" vagy személyiségileg, ugyanis nem túl gyakori az ilyesmi lány (sajnos az én környékemen is ritka). Az meg nem gáz, hogy még pasid sem volt. Kit érdekel? Ha jönnie kell, majd jön. Fűvel-fával meg ne feküdj le azért, mert piszkálnak. Sokkal többet ér, ha a szerelmeddel veszíted el, aki egyben a jövendőbeli pasid is! ;)
2016. máj. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

A 13 eéves kislaány ezzel cikiz??? Hova suüllyed a vilaág :c

Legyél magadra buüszke, és oők nem joó baraátok.

Mieért ne lenneél szuűz 17 évesen?? Inkaább aza furcsa, hogy ők nem azok..

2016. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 gegefox válasza:

#20

indokokat akartam írni (észre se vettem)

A véleményem a tapasztalataimból formáltam a jelenlegi és a jelenlegi helyzet nem ismert részeinek kikövetkeztetéséből.

Az igaz nagy eséllyel ez is nagy szerepet játszhat a kérdező helyzetében.

Szerencsére körülöttem nem nagyon voltak ilyen dolgok mert mindig törekszem olyan barátokat magam mellé gyűjteni akikkel le lehet dumálni a dolgokat.

De szerintem magából a probléma indítójából el lehet kezdeni a ezt. Magyarán megoldást elősegítő dolog lenne a barátkozás ,ismerkedés . Itt azt értem hogy a saját módján szerezzen barátokat (és ha talál közben valakit akivel igazán egy hullámhosszon van akkor abból lehet szerelem is). Úgy gondolom csak nyerhet a szociális kapcsolati körének bővítésével.

2016. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

#23,


A kérdező nem keres megoldást, egy eldöntendő kérdést tett fel.

Persze, abban mindenki egyetért, hogy a baráti kapcsolatot frissíteni kell. De nem kell erre sem rágörcsölni, majd jönnek olyan élethelyzetek, amiktől öntudatlanul fog majd megnyílni.

2016. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 gegefox válasza:

Bocsi ma nem megy a gépelés.

(facepalm)

A lényeg hogy bővítse a szociális kapcsolatait ami megoldhatja gondokat (ha mégse "igazi barátok" akkor találhat ténylegesen igazi barátokat)

(a barátaidat nem ismerem de mivel így jellemezted őket "igaz barát" így mindig a jobbat feltételeztem )

A másik része pedig.A másokkal való lefekvéssel kapcsolatban a többiek jól mondják nincs azzal baj ha valaki szűz. Az az igazán baj ha valaki nem növeszt agyat és fűvel fával csinálja.

2016. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 gegefox válasza:

#24

Ma nem megy igazán a fogalmazás de ja ja ment a zöld pacsi

Csak nehogy megragadjon ezért feküdjön rá egy kicsit a dologra.

2016. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én lassan 19 és még szűz vagyok és én is szìvesebben ülök egy könyvtárban mint egy bárban. Engem is piszkáltak de kiálltam magamért és elmondtam a véleményem nekik és be is fejezték. Egyéni döntés sose felejtsd el ;)
2016. máj. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!