Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez igy helyes? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igy helyes? (többi lent)

Figyelt kérdés

Jártam valakivel de aztán szakitottunk. Ugy pár honapra rá, megismertem valakit és nagyon tetszett, de kiderült hogy az exem testvére. Mit tegyek? Kérlek segitsetek.


16/ Lány



2016. júl. 4. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Filthy Frank helyes :3..

Amúgy nem hinném, hogy gond lenne :S habár gond lehet, hogy lesz belőle, de csak megtudja érteni, hogy nem őt szereted már..

2016. júl. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, nem tudom.
2016. júl. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem miatta hagytad el, attól még lehetsz vele.
2016. júl. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogyne, pár hónap után dobd, aztán nyomulj rá az apjára, majd jöhetnek az unokatesók is... vagy lehet egyszerre is az egész famíliával! Halmozd az élvezeteket! :D
2016. júl. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jártál valakivel és még látásból sem ismerted a testvérét? :o
2016. júl. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak fel testeverek ... es koszonom a valaszokat
2016. júl. 5. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!