Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljes kizáró ok egy komoly...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljes kizáró ok egy komoly párkapcsolatra az okos lányoknak, ha egy fiú nem tud nyelvet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy régen nagyom önbizalom hiányos voltam és rosszul láttam.


Angol órán mindig leghátulra ültettek és nem láttam a táblát,mert nm volt szemüvegem.


Otthon próbáltam tanulni,de nem nagyon ment.


Most is tanulgatom,de mivel diszlekxiás vagyok hamar elfelejtem.


Alapvetően értelmes vagyok és kedves,de nyelvet nem tudok.


Ez kizáró ok egy okos lánynál?


Mert az a baj szerintem mindenki butának hinne és nem látná mellettem biztos pontot vagy nagy eséllyel kimegy kulfoldre akivel éppen ismerkedem.


Én meg csak egy asztalos muhelyben fogom tengetni az életemet. :(


Én feltétlenül értelmes párt szeretnék,de így gondolom nem sok esélyem van.


Olyan kissebbségi komplexusom van. :(


(Ui.:Azért kérdezem ezt mert soha nem mertem ismerkedni.)

17/f


2016. júl. 13. 15:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Eggyáltalán nem zavarna!😊

Nem azert leszek egy fiuba szerelmes mert tud tobb nyelven.Ja es pont egy asztalos sracba vagyok eszmeletlenul beleesve ugyhogy ez nem hátrany!! 😊😊

2016. júl. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé. Illetve nem is az, hogy nem tud, hanem ha nem is tanul... Szóval ha kezdő csak, az nem zavarna. De sokszor átáll az agyam más nyelvre és simán tolom olaszul vagy angolul, főleg angolul. És ha nem érti, az annyira nem jó. (Érthető, hogy hova akartam kilyukadni?)
2016. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne vele semmi gond,és ha a barátom ilyen lenne,boldogan segítenék neki. Amúgy meg nagybátyámnak saját asztalos cége van,és szerintem nagyon helyes pasi *félreértés ne essék,bejönni nem jön be,de azért el kell ismerni,tényleg jól néz ki.*
2016. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!