Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facen bejelöltem visszaigazolt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facen bejelöltem visszaigazolt egy lány aki tetszik. Mit írnátok neki első üziben hogy ne vágjam el magam?

Figyelt kérdés
2016. júl. 13. 18:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
9-es. erre biztos rákérdez honnan ismerhet nem és akkor annyi.
2016. júl. 13. 18:29
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha még látásból sem ismer akkor mégis mit akarsz tőle neten keresztül? xD
2016. júl. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Igazából rohadtul felesleges bármit is írnod, úgy sem lesz belőle az égvilágon semmi, az időt meg kár vesztegetni.
2016. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Több lány barátom panaszkodik folyamatosan arról, hogy gyökerek akarnak vele ismerkedni neten. Felolvassa az üzeneteiket a társaságban és mindannyian jót nevetünk rajtuk.


A következő jelzőkkel szokták őket illetni: nyomi, gyökér, perverz, h.lye, f..z, idegesítő...

2016. júl. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
klassz.
2016. júl. 13. 18:40
 16/19 anonim ***** válasza:
93%

Demegbas#nálak!


vagy írd ezt:

Általában nem szoktam ismeretlenekre ráírmi, de most kivételt kell tennem!

Ez a kisugárzás, ez a mosoly, ez a helyes arc, és mindenekelőtt ezek a gyönyörű szemek!

De most már elég rólam ennyi, te hogy vagy?

2016. júl. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem kell hosszúra és nagyon nyálasra venni.Szerintem a te ötleted is jó de az #5 válasza még jobb.Próbáld meg,legalább később nem azon agyalsz mi lett volna ha mégis ráírok.Rosszul nem jársz főleg ha eddig nem is ismerted!:D
2016. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#16 Na jó...😂😂
2016. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#14

Üzenem nekik, hogy mi meg sörözgetve az ilyen kedves voltbarátnők pucér képeit szoktuk nézegetni! :D

2016. júl. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!