Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ekkora szerencsétlenség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora szerencsétlenség vagyok? Mi a véleményetek rólam? / L

Figyelt kérdés

Még a 12 éves kislányok is megkapnak minden pasit, én meg itt vagyok 18 évesen egyedűl, magányosan... WTF xD


Átlagos " szépségem" van, de igyekszek csinosan öltözködni, ami jó mert páran dícsértek már meg ( jól nézek ki, meg szexy , cuki vagyok ), és még sincs senkim ( na akkor hogyis van ez? XD ). Első sorban komoly kapcsolatot szeretnék, egy olyan sráccal aki stílusban passzol hozzám. ( emo, rocker). De akikkel eddig beszéltem azok mind rohadt messze laktak tőlem. Miért van ez?!( költőikérdés v.v)


Lehetséges hogy 20 cicával kellesz megöregednem. Ami nem baj, mert imádom őket *-*. De akkor is, ez így nem fair... :(


Igaz, ami igaz. Kicsit néha baj van az énképemmel. Mert amúgy gyűlölöm az arcom... Olyan fura, az orrom is fura. Nem az a cuki baba arc. Mint a szép lányoknak.:( Olyan inkább mint egy démonnak xD annyi jó hogy ha kifestem a szemeim akkor szebbnek tűnök, vagy hogy mondjam ><. Bevallom azt is, hogy voltak mentális problémáim is... Aminek itt ott látszik a fizikai nyoma... Sokat bántottak a többiek, hogy senkinek se fogok kelleni mert ocsmány vagyok, vagy éppen azért piszkáltak mert néha visszahúzódó vagyok, meg könnyen zavarba tudok esni, és tisztára elpirulok x$. Rossz tulajdonságaim még az hogy eléggé haragtartó tipus vagyok, nem szeretem a legtöbb embert ( akik gonoszak), régen vagdostam magam, meg volt egy öngyilkossági kísérletem is. Ha felidegelnek nagyon durván megmondom a véleményem, eltapasom az illetőt, ha egy gonosz rosszat akaró ember. Jó tulajdonságaim, a sok rossz mellett, észreveszem a jókat. Imádok fotózni, természetet. Imádom az erdőt, igazán nyugtató., vágyok arra hogy megöleljek valakit, régen a kutyámat szerettem ölelgetni, csak sajnos meghalt szegény :( , meg érdekel milyen ha valaki megölel, ha valaki szeret ( még senki se ölelt meg, az a vicces ebben, hogy még a szüleim se xd nem hogy még egy pasi :0 ). Szeretem a vicceket, perverz ,morbid viccek a kedvenceim:,D, imádok rajzolni, írni. A zene meg az életem. V.V Tudok undvarias és segítőkész lenni. Na meg 157 cm vagyok szal' kicsi :D Barna rövid emo stílusu hajam van, barna szemeim, világos bőröm. Szeretem még az elhagyatott helyeket *-* pl. Régi temető, épületek, erdő. Este a legizgibbek :D. Imádom a horror, gore filmeket. Meg persze élek halok a yaoikért *-* , néha előjön az őrült fangirl énem xD


Na ennyi lenne xD.

Valami tanács hogy pl, legyőzzem ezt a visszahúzódóságot? Nem szeretem hogy ilyen vagyok, facebookon egy pasira se merek ráírni. Xd még azokra se akikkel régebben beszélgettem. Félek hogy mégse tetszenék neki, vagy éppen barátnője van... Ehh xd



#Most nincs időm arra #hogy kulcsszavakat írjak
2016. júl. 25. 13:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Írásomban vétett hibáimért bocsánat!
2016. júl. 25. 13:30
 2/11 anonim ***** válasza:

nem vagy szerencsétlenség, attól, hogy nég nem találtad meg a nagy őt idővel megfogod, igazából ugyan olyan vagy mint én, itt vagyok 18 éves fiúként egyedül, keresve a hozzám hasonló emo, rocker leányzót akivel majd leélhettem az életem ha úgy alakul, de egyenlőre még nem találtam meg, de majd megfogom akárcsak te :)

a visszahúzódóságod ellen csak azt tudom javasolni, hogy mozdulj ki barátaiddal amikor csak tudsz és idővel leküzdöd. :)

2016. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Keress olyan pasikat, akiket az érdekel, mint téged. Így nem kell visszafognod magad, megcsillogtathatod fangirl éned, hiszen őt is érdekli a dolog. Én nem akarlak bántani, de kirázott a hideg, hogy kellemesnek találsz egy régi temetőt éjszaka :D Az biztos, hogy nagyon nagy személyiség vagy, különleges :DD Ha van lehetőséged, akkor olyan társaságot keress, aki értékeli ezt, és hasonlít az ízlésetek.
2016. júl. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

Küldesz képet magadról? Ha tetszel, és szívesn megölellek. Nah jó ha nem tetszel, egy ölelest akkor is kaphatsz. :)


23/F

2016. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem olvastam végig, de az írásod alapján az jön le, hogy nagyon éretlenke vagy még, és fogalmad nincs a világról. Ne érts félre, nyilván pozitív ha egy lány humoros, és el lehet vele hülyülni, de rólad ez alapján nem feltétlenül az jön le. Inkább egy kínos, erőlködő kislány képe ugrik be, aki próbál jópofa lenni, és érdekesnek tűnni mások szemében. De ez így nem lesz jó, már ne is haragudj. Még azt a pár mondatot is kellemetlen, cringe érzés volt elolvasnom. Menj vissza az alapokhoz. Olvass, művelődj, nézz filmeket, (ne buta animéket), gyűjts össze egy kis tapasztalatot mindenben, és ne jópofáskodj, hanem próbáld meg megtalálni önmagad. Mert csak ismételni tudom magam: ez a stílus nagyon erőltetettnek tűnik.
2016. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyreszt, szerintem egy eszmeletlen jofej lany vagy! Ha szemelyesen ismernelek, tuti baratnok lennenk :D (en egyb. rocker fele vagyok, de nem nagyon erdekel ki minek hisz. Csak szetetem a zenet, erted..)


Masreszt valoszinuleg a problema kulcsa az elvarasaiddal van. Nagyon jol tudom, hogy keves a rocker/emo srac, es akik vannak, sem mindenfele keppen vonzodnak hozzad. Probalj stilustol elvonatkoztatni. Lehet az igaz szerelmet pont egy mainstream stilusu sracban talalnad meg, aki ugyan ugy elmenne veled temetokbe, nezne veled horrort stb. Talan meg koncertekre is eltudnad rangatni :D. Szoval adj eselyt az olyan sracoknak, akik ranezesre egyaltalan nem passzolnak ossze a te stilusoddal. Es ismerkedj! Jarj el a barataiddal ide-oda, ne stiluspartnert keress, hanem lelkit. Ez a legfontosabb.


16/L

2016. júl. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A harmadik szem ***** válasza:

Első nagy hiba: XD, *-*, v.v, ><

Ezeket ne használd. Még a :D és a :o is megkérdőjelezhető, de az biztos, hogy ezekkel a nyelvi eszköztáradban legalább 10 évet letagadhatsz.


Második hiba: Ne akarj egy kitüntetett cél lenni. Ne akarj szép, okos, magas, makulátlan lenni. Önmagad tapasztalatainak a következménye legyél, és tudatosan, büszkén!


Igazából nincs is csak egy hiba, a második, de az elsőre legalább próbálj odafigyelni, hogy az első benyomás jó legyen az idegeneknél. Utána már könnyebb dolgod van, ha megismer (gondolom), de ha egyből a másodikkal kezded az még jobb.

2016. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A harmadik szem ***** válasza:
Ui.: Rawr xD
2016. júl. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Szeretsz ölelkezni? Menjél a MondoConra Free Hug táblával. Ha cosplay-elsz, akkor nagyobb esélyed van. :D

Keress animés, emós barátokat, ha nem akarsz megváltozni.

2016. júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ennyire nem kell ráparázni! :D néha gondolkodtam énis,hogy nekem miért nincs kapcsolatom,de mindig rájövök hogy amúgy nem lenne rá időm:DDD 18/f
2016. júl. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!