Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ekkora szerencsétlenség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora szerencsétlenség vagyok? Mi a véleményetek rólam? / L

Figyelt kérdés

Még a 12 éves kislányok is megkapnak minden pasit, én meg itt vagyok 18 évesen egyedűl, magányosan... WTF xD


Átlagos " szépségem" van, de igyekszek csinosan öltözködni, ami jó mert páran dícsértek már meg ( jól nézek ki, meg szexy , cuki vagyok ), és még sincs senkim ( na akkor hogyis van ez? XD ). Első sorban komoly kapcsolatot szeretnék, egy olyan sráccal aki stílusban passzol hozzám. ( emo, rocker). De akikkel eddig beszéltem azok mind rohadt messze laktak tőlem. Miért van ez?!( költőikérdés v.v)


Lehetséges hogy 20 cicával kellesz megöregednem. Ami nem baj, mert imádom őket *-*. De akkor is, ez így nem fair... :(


Igaz, ami igaz. Kicsit néha baj van az énképemmel. Mert amúgy gyűlölöm az arcom... Olyan fura, az orrom is fura. Nem az a cuki baba arc. Mint a szép lányoknak.:( Olyan inkább mint egy démonnak xD annyi jó hogy ha kifestem a szemeim akkor szebbnek tűnök, vagy hogy mondjam ><. Bevallom azt is, hogy voltak mentális problémáim is... Aminek itt ott látszik a fizikai nyoma... Sokat bántottak a többiek, hogy senkinek se fogok kelleni mert ocsmány vagyok, vagy éppen azért piszkáltak mert néha visszahúzódó vagyok, meg könnyen zavarba tudok esni, és tisztára elpirulok x$. Rossz tulajdonságaim még az hogy eléggé haragtartó tipus vagyok, nem szeretem a legtöbb embert ( akik gonoszak), régen vagdostam magam, meg volt egy öngyilkossági kísérletem is. Ha felidegelnek nagyon durván megmondom a véleményem, eltapasom az illetőt, ha egy gonosz rosszat akaró ember. Jó tulajdonságaim, a sok rossz mellett, észreveszem a jókat. Imádok fotózni, természetet. Imádom az erdőt, igazán nyugtató., vágyok arra hogy megöleljek valakit, régen a kutyámat szerettem ölelgetni, csak sajnos meghalt szegény :( , meg érdekel milyen ha valaki megölel, ha valaki szeret ( még senki se ölelt meg, az a vicces ebben, hogy még a szüleim se xd nem hogy még egy pasi :0 ). Szeretem a vicceket, perverz ,morbid viccek a kedvenceim:,D, imádok rajzolni, írni. A zene meg az életem. V.V Tudok undvarias és segítőkész lenni. Na meg 157 cm vagyok szal' kicsi :D Barna rövid emo stílusu hajam van, barna szemeim, világos bőröm. Szeretem még az elhagyatott helyeket *-* pl. Régi temető, épületek, erdő. Este a legizgibbek :D. Imádom a horror, gore filmeket. Meg persze élek halok a yaoikért *-* , néha előjön az őrült fangirl énem xD


Na ennyi lenne xD.

Valami tanács hogy pl, legyőzzem ezt a visszahúzódóságot? Nem szeretem hogy ilyen vagyok, facebookon egy pasira se merek ráírni. Xd még azokra se akikkel régebben beszélgettem. Félek hogy mégse tetszenék neki, vagy éppen barátnője van... Ehh xd



#Most nincs időm arra #hogy kulcsszavakat írjak
2016. júl. 25. 13:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

7# az első mondatában leírta,amit én is megakartam említeni.

Nincs veled semmi baj,megvan a saját stílusod ami szerintem jó. De a fogalmazásod alapján valóban kislánynak tűnsz,viszont ha így érzed jól magad csináld. Valaki biztos fogja értékelni;)

2016. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!