Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Vélemény?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy próbálkoztam már egy pár lánynál, de mindegyik csak elutasít. Mindig azt mondják, hogy aranyos, cuki vagy, ha van valami problémájuk akkor hozzám fordulnak. Szerintetek rossz helyen kapizsgálok vagy velem lehet a probléma?


Belső: kedves, jófej, barátságos, segítőkész, megbízható, időnként lusta, intelligens, humoros, érett, szarkasztikus és makacs vagyok.


Külső: [link]



2016. aug. 5. 10:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy oket zavarja az hogy szemuveges vagy..sok lanyt zavar bar nem tudom miert..pedig nem tehetsz rola hogy az vagy es meg jol is all a szemuveg szoval szerintem ez miatt vagy nem tudom
2016. aug. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs semmi gond veled..:)

16l

2016. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tulsagosan is segitokesz vagy, ezt pedig sokak kihasznaljak, es a lelki szemetesuk leszel.
2016. aug. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem helyes vagy, és ahogy olvastam a tulajdonságaidat, egy nagyon rendes srác is vagy, szóval nem tudom mi lehet a baj. :D Én mondjuk szívesen lennék együtt egy ilyen fiúval. 16/l
2016. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
100%
Ne legyél ennyire közvetlen és kedves, mert megszívod az életben.
2016. aug. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#5, de nem tudok nem kedves lenni, mert különben én érzem magam rosszul. :D
2016. aug. 5. 11:09
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Együttérzek veled haver,velem dettó ugyan ez volt a helyzet :D Ez ellen nem nagyon tudsz mit csinálni ha ilyen a természeted.Majd jön egy lány aki szeretni fog téged így ahogy vagy,nem fog elutasítani és nem fog kihasználni. :)

Nekem bevállt. :D 17/f

2016. aug. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy most pont van egy ilyen lány akinek úgy vagyok jó amilyen vagyok. (Nem hiszem, hogy ennek sok értelme volt. :D ) De nem akarom elcseszni, mert ha elrontom akkor attól félek, hogy sokat kell majd várni egy másik ilyen lányra. :D
2016. aug. 5. 11:19
 9/25 anonim ***** válasza:
74%

te jó ég xdd nekünk is olyan asztalunk és székeink vannak :')

egyébként nincs veled baj :D kár, hogy nem mosolyogsz xd

2016. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#9-es, Pacsi! :D

Egyébként sokat szoktam mosolyogni, de képeken nem igazán sikerült. :D

2016. aug. 5. 11:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!