Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Vélemény?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy próbálkoztam már egy pár lánynál, de mindegyik csak elutasít. Mindig azt mondják, hogy aranyos, cuki vagy, ha van valami problémájuk akkor hozzám fordulnak. Szerintetek rossz helyen kapizsgálok vagy velem lehet a probléma?


Belső: kedves, jófej, barátságos, segítőkész, megbízható, időnként lusta, intelligens, humoros, érett, szarkasztikus és makacs vagyok.


Külső: [link]



2016. aug. 5. 10:47
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Helyes vagy, a belsőd is teljesen rendben van! Szerintem hamarosan le sem tudod magadról majd vakarni a lányokat, főleg ha még magas is vagy. :D Viszont csak 15 vagy, ne szaladj előre. De biztos, hogy hamarosan találsz magad mellé egy lányt. :)
2016. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy 15 éves? :D
2016. aug. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

#12

Olvasd el a kulcsszavakat.

2016. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Sajnalom hogy megmondom,de az arcod miatt nem tetszel a lányoknak.


Nem ertem miért írja mindenki hogy helyes..


Csak azért írtam le hogy ne legyen ő kép zavarod.

2016. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
talán azért írják mások, hogy helyes mert nem a te ízlésed vonatkozik a világ összes lányára..magyarul a szépség relatív..ugyan vannak szélsőségek, pl egy 180 kilós fogatlan, hatalmas fülű ember senkinek nem jön be, de ez a srác kicsit sem szélsőség..tehát valakinek álompasi, másnak nem
2016. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján szimpi vagy, és kinézetre is bejössz.

De ettől még lehet, hogy a valóságban mégis lenne valami taszító, amit te magad se veszel észre.

Nem lehet, hogy a kedvesség, közvetlenség hozza magával azt is, hogy 2 nap után máris azt mondod, szereted, stb? Mondjuk ha neten ismerkedsz. Ha túlságosan rajongsz, az is idegesítő tud lenni.


15/L

2016. aug. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Hat szerintem eleg jo pali vagy*-*

15/l

2016. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Nem láthattalak nemrégiben chatrouletten? :D

15/l

2016. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
#18-as, meglehet, hogy láttál. :D
2016. aug. 10. 18:30
 20/25 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj a külsőddel, a belső is jök jó. Valószínű hogy betesznek barát zónába azért mert veled mindent megbeszélhetnek. Rosz lányokat szemelsz ki. 18/L
2016. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!