Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti járnátok félvér...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok félvér fiúval?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy ti lányok járnátok e olyan fiúval aki félvér(magyar-cigàny). Szerencsére mindkét család normàlis, tehát jól öltözködik ,ápolt,nem lop,anyagilag nincsenek gondba . A cigány család nem viselkedik úgy mint a cigányok 80%-a. És igen.. Rólam van szó. Nos akkor pár szó rólam is . A külsőmmel nincsen probléma . Nem mondom magamat legszebnek ,de azért csúnya se vagyok . A börzsínemen látszik hogy van bennem cigàny vér mivel sokat barnultam az idők során (utobbi 2 évben ) Alacsony , vékony,de azért nem csont vékony ( most 2 hónapja kondiba járok ) a szemem az zöldesbarna színű. Hát igen és nem szeretnék "roma" lánnyal járni , mivel a legtöbb eggyáltalán nem tetszik, és a viselkedésük is zavaró,ciki és bunkó stílusuk se jön be. De viszont a magyar lányok nagyon szépek. Szerintetek mennyi esélyem lenne a magyar lànyoknàl?

2016. aug. 9. 17:23
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Miért kéne lepontozni? Én kérdeztem te meg válaszoltál. Ennyi..
2016. aug. 9. 18:48
 12/26 anonim ***** válasza:
85%

Igen. Sosem ertettem azokat, akik az OSSZES ciganyt egy kalap ala veszik. Ez hulyeseg, ennyi erovel a nemetek mind nacik, az oroszok kommunistak stb. stb. Sajnos azt kell mondjam, a ciganyok hatalmas tobbsege valoban egy emberi hulladek, de NEM MINDENKI! Magam is ismerek nagyon kedves, udvarias, okos, kulturalt roma szarmazasu embereket, akikrol nem egy magyar peldat vehetne.

A leirtak alapjan te is ebbe a kategoriaba tartozol, marpedig veluk az egvilagon semmi baj nincs :)

2016. aug. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2016. aug. 9. 18:54
 14/26 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó: én is ismerek ilyet, elismerem a jó oldalukat, de járni velük más tészta. És én is tudok magamról olyat írni, hogy egy főnyereménynek hangozzak.
2016. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 ReBeka0509 válasza:
60%
Igen..utálom mikor valakit a börszine miatt lenéznek vagy elitélnek..a magyarok között is ugyanugy vannak undoritó emberek mint a cigányok között..nekem ez soha nem számitana..anyum barátja is cigány..és nagyon jo ember szoval nekem ez nem lenne gond.. engem mindig arra tanitottak hogy ne ez alapján itéljek..ha jol nézel ki teljesen mind1 hogy milyen származásu vagy..
2016. aug. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 ReBeka0509 válasza:
50%
Most mér kell bántani?? 😂😂 átgondoltam igen..
2016. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
66%
Nagy baj, ha ilyen, mikor gondolkodsz. Mi van akkor, ha nem? :)
2016. aug. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 ReBeka0509 válasza:
50%
Azt ne akard tudni :D
2016. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
38%

És nem szeretnél roma lánnyal járni, mert a legtöbb nem tetszik... Csak a legtöbb nem tetszik, de egyikükkel se járnál, mert romák és te nem szereted őket, mert bunkók. Várjál, te meg cigány vagy, de jó családból tartozol, viszont a legtöbb cigányt nem szeretem, mert bunkók, ezért nem járnék veled, az se baj, ha te másmilyen vagy... A magyar lányok viszont nagyon szépek. A magyaroknál messzebbre nem fogok jutni, de nem baj, jobbak mint a romák. Így? Semennyi esélyed sem lenne.

Engem egyébként az se érdekel ha valaki teljesen cigány vagy török vagy mexikói vagy német stb. A kérdés csak az, hogy ő milyen. És sokkal több esélyed lenne a lányoknál ha téged is ez érdekelne. De látszik, hogy szerinted ilyen ember nincs, a kérdésedből ítélve.

2016. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
En láttam a vonaton egy nagyon aranyos félvér lányt aki egyfolytában olvasott. :)
2016. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!