Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti járnátok félvér...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok félvér fiúval?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy ti lányok járnátok e olyan fiúval aki félvér(magyar-cigàny). Szerencsére mindkét család normàlis, tehát jól öltözködik ,ápolt,nem lop,anyagilag nincsenek gondba . A cigány család nem viselkedik úgy mint a cigányok 80%-a. És igen.. Rólam van szó. Nos akkor pár szó rólam is . A külsőmmel nincsen probléma . Nem mondom magamat legszebnek ,de azért csúnya se vagyok . A börzsínemen látszik hogy van bennem cigàny vér mivel sokat barnultam az idők során (utobbi 2 évben ) Alacsony , vékony,de azért nem csont vékony ( most 2 hónapja kondiba járok ) a szemem az zöldesbarna színű. Hát igen és nem szeretnék "roma" lánnyal járni , mivel a legtöbb eggyáltalán nem tetszik, és a viselkedésük is zavaró,ciki és bunkó stílusuk se jön be. De viszont a magyar lányok nagyon szépek. Szerintetek mennyi esélyem lenne a magyar lànyoknàl?

2016. aug. 9. 17:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
#21 és vágyik...lemaradt hogy én nagyon szívesen megismerkedtem volna vele,ha nem lennék betoji.
2016. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Bocsi de én nem tehetek róla hogy a cigány ok nem jönnek be és a magyarok meg bejönnek. Nem faj gyűlölésből , sőt mivel félig én is az vagyok ezért főleg hogy nem. Cigányokból is van szép de ami nagyon elriaszt tőlük , az a viselkedésük
2016. aug. 9. 19:38
 23/26 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom latinosan nezel ki. Van felcigany ismerosom, igaz h o lany, de o is inkabb ilyen latinos-torokos kinezetu.


Nekem viszont valoszinuleg nem jonnel be, de nem azert, mert van benned roma, hanem mert szimplan a skandinav/ír tipusu fiuk vonzzanak. Ennek ellenere szerintem eleg sok lany szereti a barna bor/barna szem kombot

2016. aug. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
89%
Istenem, hogy tudsz leírni egy szóval ilyen sok embert? Mindenki más. Ezt nálunk az óvodában megtanulják a kisgyerekek. Ha egy cigány viselkedése elriaszt és emiatt te már nem vagy hajlandó velük bármilyen kapcsolatot is létesíteni, ott már gond van. Nem vagy fajgyűlölő, ugye? Én magyar vagyok. Ha csúnyákat mondok neked, bunkón beszélek veled és elriaszt a viselkedésem, akkor innentől kezdve minden magyarra mondod, hogy elriaszt a viselkedésük? Mert a normális az lenne, ha csak rám mondanád. "Nem szeretem a németeket, mert nácik, az oroszokat, mert kommunisták, a cigányokat, mert lopnak, a roma lányokat, mert bunkók, a svédeket, mert húsgolyót esznek és a magyarokat, mert buták." Attól még, mert magyar vagyok van egyéniségem, különbözöm másoktól, vannak akikre hasonlítok és vannak akikre nem, de senkivel nem vagyok azonos. Én én vagyok, te te vagy. Én félig sváb vagyok te félig cigány vagy. Én mégis azt mondom magamra, hogy magyar vagyok, te pedig nem. Nem vagyok olyan mint te. Te sem vagy olyan mint én. És ez így a jó. Én nem az alapján foglak megítélni, hogy honnan jössz, hanem, hogy milyen vagy. Sok embert ezért nem tudok elviselni, mert ők sajnos ezt teszik.
2016. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Okés hülye vagyok tudom :) Nem veszekedni jöttem ide . Csak egy valami. Semmit se írtam bántásnak ha úgy értelmezted! És tudom hogy vannak normális szép roma lányok is .
2016. aug. 9. 21:20
 26/26 anonim ***** válasza:
#14, volt cigany parom. Semmiben sem kulonbozott egy magyartol, sot nemelyiknel messze kulturaltabb is volt, nem egy putriban segelyen tengodo senkirol beszelunk. Amelyik csalad nem tartja a roma szokasokat, sajatossagokat (a kulturalisakra es a bunozesre is gondolok), az semmiben sem mas, mint egy magyar. Nyilvan mas a helyzet egy bortontoltelek suttyo eseteben, de a kerdezo nekem nem tunik annak.
2016. aug. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!