Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mennyire lehet gond,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire lehet gond, ha valakinek félelmetesen magas az IQ-ja?

Figyelt kérdés

160+-os IQ-t mértek nálam(ez volt a teszten a legnagyobb érték), bár ekkorra másodjára töltöttem ki a 60 kérdést, elsőre 140 jött ki.(viszont ilyenkor másfelé is elkalandozott a figyelmem) Nem is ez a lényeg, a kérdésem sokkal inkább afelé irányulna, hogy mennyire lenne ez zavaró? Mármint hogy a srác akivel jártok imád olvasni pl, és innen annyi információt gyűjtött amit el is raktározott magának, hogy csak szimplán rátok néz és tudja mit éreztek, tudja mire vágytok, tudja, hogy hogyan tudna manipulálni titeket, az ismerőseit az írásukból megmondja mit éreznek függetlenül attól, hogy mit írtak az esetek nagy részében.(tehát még ha kamuznak is) Nagyon könnyedén tudja befolyásolni az embereket, a lányokat nagyon könnyen magába bírja bolondítani stb.(komoly párkapcsolatom nem volt még, eddig csak bolondítottam a lányokat) Akármilyen logikai feladatot/problémát állítasz elé idő kérdése és megoldja. Állandóan keresi az újabb és újabb kihívásokat amiken pörgetheti az agyát. Olvastam az EQ-ról is, de magas IQ-val azt is könnyen lehet fejleszteni véleményem szerint olvasás által, azért keverem össze a kettőt direkt:) Lexikális tudásom nem a legnagyobb, mert a suli anyagát mindig is utáltam, mindig a saját fejemmel szerettem megtanulni dolgokat.


Ez mennyire para?


Várom mihamarabbi kritikáitokat(sokaknál kiveri a biztosítékot, ha valaki ennyire nagyra tartja magát, vagy hogy "felvág" azzal amiben másabb, de próbáltam E/3-al csillapítani ezen problémákat..:/:D) véleményeiteket, meglátásaitokat, illetve azokat akik mindenképp kötekedni szeretnének, és E-péniszt vagy miegymást méregetni, illetve meggyőzni arról, hogy lehetetlen a dolog hogy ennyire magas IQja legyen valakinek.:)


2016. aug. 22. 22:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Stephen Hawking?
2016. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
nem, ő dimenziókkal jobb:D
2016. aug. 22. 22:12
 3/30 anonim ***** válasza:
Az sose baj hogy valaki okos csak el lehessen beszélgetni vele és néha hűlyéskedni is.
2016. aug. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, engem ez kifejezetten erdekel. En is igy vagyok ezzel, amiket leirt. Nekem nem ennyire magas de magasabb az atlagnal. Ha erdekel irj. 16L
2016. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
hát nem hinném hogy tudnád mit akarok mit érzek meg minden...de engem nem zavarna sőt szerintem tök jó hogy te nem ilyen sík hülye vagy meg sötét mint a föld...
2016. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Az IQ nem mond semmit, az csak logikai készség mérésére jó, nekem is magas, de tudom magamról, hogy hülye vagyok. Amúgy pedig igen, egy pötsnek tűnsz és E/3-at a nagypofájú boxolók szoktak használni. A többi mentalista hülyeség pedig egyébként is gáz, főleg úgy, hogy GYK-n csajozol vele
2016. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Az, hogy ránézek az emberekre, és megállapítod, mit éreznek, nem az IQ miatt van. Ismerek én nagyon intelligens embert, aki hiába olvasna ilyen könyveket, nem tudna manipulálni senkit.
2016. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
87%
Nagy gond, mert az ilyenek általában őrült zsenik, és nem szeretnél ha egy ilyen igazi IQbetyár egyszer csak elpusztítaná a világot, azt meg pláne nem, hogy az apokalipszis túlélői úgy emlékezzenek rám, hogy én voltam a felesége/párja/szeretője/ku*vája annak a köcsögnek. 17/L
2016. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
utolsó sírok....... :D
2016. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
#6-os fogalmam sincs honnan szűrted le, hogy én itt csajozni szeretnék..:D Legfőbb célom az információgyűjtés, vélemények. Szinte mindenben lehet logikát találni.:D Mentalistának nem tartom magam, mert én nem próbálom természetfelettinek előadni magam.:) Egyébként ez az egész úgy is megnyilvánul nálam, hogy minden egyes gondolatomat meg tudom jeleníteni képekben is, illetve mások gondolatát is ahogy beszélnek:D #7-es valóban nem az IQ miatt van, de IQ által könnyen meg lehet határozni dolgokat. Elolvasol pár könyvet, máris sokkal tisztábban látsz dolgokat:D
2016. aug. 22. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!