Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mennyire lehet gond,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire lehet gond, ha valakinek félelmetesen magas az IQ-ja?

Figyelt kérdés

160+-os IQ-t mértek nálam(ez volt a teszten a legnagyobb érték), bár ekkorra másodjára töltöttem ki a 60 kérdést, elsőre 140 jött ki.(viszont ilyenkor másfelé is elkalandozott a figyelmem) Nem is ez a lényeg, a kérdésem sokkal inkább afelé irányulna, hogy mennyire lenne ez zavaró? Mármint hogy a srác akivel jártok imád olvasni pl, és innen annyi információt gyűjtött amit el is raktározott magának, hogy csak szimplán rátok néz és tudja mit éreztek, tudja mire vágytok, tudja, hogy hogyan tudna manipulálni titeket, az ismerőseit az írásukból megmondja mit éreznek függetlenül attól, hogy mit írtak az esetek nagy részében.(tehát még ha kamuznak is) Nagyon könnyedén tudja befolyásolni az embereket, a lányokat nagyon könnyen magába bírja bolondítani stb.(komoly párkapcsolatom nem volt még, eddig csak bolondítottam a lányokat) Akármilyen logikai feladatot/problémát állítasz elé idő kérdése és megoldja. Állandóan keresi az újabb és újabb kihívásokat amiken pörgetheti az agyát. Olvastam az EQ-ról is, de magas IQ-val azt is könnyen lehet fejleszteni véleményem szerint olvasás által, azért keverem össze a kettőt direkt:) Lexikális tudásom nem a legnagyobb, mert a suli anyagát mindig is utáltam, mindig a saját fejemmel szerettem megtanulni dolgokat.


Ez mennyire para?


Várom mihamarabbi kritikáitokat(sokaknál kiveri a biztosítékot, ha valaki ennyire nagyra tartja magát, vagy hogy "felvág" azzal amiben másabb, de próbáltam E/3-al csillapítani ezen problémákat..:/:D) véleményeiteket, meglátásaitokat, illetve azokat akik mindenképp kötekedni szeretnének, és E-péniszt vagy miegymást méregetni, illetve meggyőzni arról, hogy lehetetlen a dolog hogy ennyire magas IQja legyen valakinek.:)


2016. aug. 22. 22:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
WTF is this shit
2016. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Nekem "csak" 135, de én is imádom bolondítani a nőket meg imádom hogy tudom mire vágynak😄 de amekkora áldás akkora átok is, mindent túlagyalsz (legalábbis én) és kevésbé tubák lekötni a kisebb dolgok:/ de a csajoknak bejönnek az okos fiúk emiatt ne aggódj 17/f
2016. aug. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy hű de különleges ez a dolog, csak hamar rájövök dolgokra, a való életben nem adom ki ezt magamból, próbálom lekorlátozni magam, hogy mások ne érezzék magukat annyira kényelmetlenül mellettem, és ne legyen az hogy én különcködök.. De néha annyira ésszerűek dolgok. Van amit csak úgy megértek fejben, de pl nem tudom szavakkal leírni:D Én is rendes ember vagyok, szó sincs semmi természetfeletti dologról, csak annyi hogy könnyebben jobban átlátok dolgokat.:D Nem kell úgy kezelni, mintha valami természeti csoda lennék, nem kell ez a baromság:D Gondoltam, hogy péniszméregetést egyből beindítja valaki 74%-os, nem kell ez, felesleges:D Én elhiszem, hogy jó ember vagy, nem akarok föléd kerekedni:D Kíváncsi voltam, hogy mi a véleményük a lányoknak, ennyi az egész:D Az hogy várom a péniszméregetőket szarkasztikus kijelentés volt, szóval menjél aludni, mindenki elhiszi, hogy vagy valaki, nem kell fitogtatni:D
2016. aug. 22. 22:42
 14/30 A kérdező kommentje:
12-es pontosan ez van velem is:D Túlagyalok néha dolgokat. Egy egyszerű dologból lesz egy káosz:D
2016. aug. 22. 22:43
 15/30 anonim ***** válasza:

Ne csak arról szóljon a beszélgetés, hogy egy proton két neutron..stb

Atomfizika

2016. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

dehogy is, engem taszítanak ezek a dolgok. Én ha késztetést érzek hogy pörgessem az agyam, nem a matekban vagy a fizikában élem ki, sokkal inkább könyvet olvasok, legfőképp az emberekről, tehát társadalomtudományról, illetve olyan logikai játékokat játszok, amelyeket milliók játszanak, és ott veszem észre, hogy mennyire könnyen jönnek dolgot.


Mindenesetre köszönöm a segítő szándékú válaszokat, sokat segítettek!:) Ha valakiben van még késztetés, nyugodtan írjon ide, privátban nem szívesen beszélgetek, aminek meg van a maga oka.

2016. aug. 22. 22:49
 17/30 anonim ***** válasza:
Kíváncsivá tettél😂😂 manipulálni 😂😂 Nekem szimpatikus lennél csak ne lennél ennyire nárcisztikus. L
2016. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
Az IQ nem jelent semmit.. Az EQ is legalább annyira fontos
2016. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
Ha érzelmi oldalról is rendbe vagy még előnyödre is válik a magas IQ
2016. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Nekem bejön ha egy fiú okos. Az is jó lenne, ha tudná hogy mit akarok, mit érzek stb. Csak nálam ne legyen túl sokkal okosabb, mert akkor butának érezném magam mellette. :D
2016. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!