Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak nyárra 5-10...

Hogyan fogyjak nyárra 5-10 kilót? Elég duci vagyok nem akarom, hogy látszódjanak a zsírpárnáim.

Figyelt kérdés

2016. márc. 15. 23:18
 1/8 A kérdező kommentje:
180 cm, 77.9 kg, 13/l
2016. márc. 15. 23:35
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudtok írni étrendet és hogy mennyit mozogjak hozzá?
2016. márc. 15. 23:42
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom. De a 180 cm az nagyon <33333!
2016. márc. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
szerintem 5 10 kg nem ajánlom leadni főleg hogy ilyen magas vagy, mert legalább van 1 pici pocid
2016. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Fogadni merek, ugyan az a csaj, akinek ugyan ezek az adatai, csak éppen 58 kg. Azt mivel az emberek nem adtak tippeket, hogy anorexiás legyen (180 cm 48 kg) így próbál kérni.....
2016. márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 ???
2016. márc. 16. 16:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Már miért lenne ugyanaz a csaj?:D

Egyébként meg, hajrá neked!:) Én két hónapja kezdtem diétázni, rendszeresen mozogni. 74kg-ról indultam, most 64kg vagyok szóval nem lehetetlen.

Btw én 182 cm vagyok, csak úgy viszonyításképpen.

Ha gondolod írj privátot, és leírom, én hogyan próbálkoztam, értem el ezt az eredményt.:)

2016. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

komplett étrendet én nem tudok neked összerakni, de tudok segíteni neked benne. amúgy nyárra 5-10 kiló olyan sima ügy hogy hihetetlen nyugi. lényeg NINCS zsíros sertés NINCS cukros kaja/üdítő, NINCS fehér liszt.

Na sorrendben leírom hogy milyen fajta ételből mik az opciók nagyjából (nyilván van több is csak az "alapokat" írom le fontossági sorrendben)

Fehérje (ebből kell bőven): csirkemell, pulykamell, hal, tojás, sovány túró, sovány minőségi sajtfélék(mértékkel), sovány marhahús(mértékkel, ebben van sok vas is ) sovány joghurt

Köretnek nyilván akarsz enni valamit: párolt zöldségek, nyers zöldségek, saláták, ha valami magasabb szénhidrát tartalmú kéne (ezekből kevesebbet sokal): Barna rizs, rozskenyér, bab, köles, barna tészta, hajdina...


Na a lényeg az étrended mindennapra úgy rakd össze hogy egyenlő elosztásban kiadagolod szépen a kajád legalább 3 de inkább 5-6 részre és annyiszor ugyanakkora adagokat eszel, minden étkezésedben legyen fehérje! szénhidrátok este felé már hanyagolhatóak nyugodtan.


egyébb tipp: számold ki a napi kalóriaszükségleted és egyél kevesebb kalóriát mint amennyit beviszel de 1000-1200 alá ne menj mert akkor már koplal a szervezeted az meg inkább izomfogyáshoz vezethet. meg mondjuk napi 1 óra szobabicó vagy erőltett séta pluszba. ha akarsz kondizhatsz is mert minél nagyobb az izomtömeged annál több kalóriát égetsz.

2016. márc. 17. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!