Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon dagadt vagyok. Hogyan...

Nagyon dagadt vagyok. Hogyan fogyjak le gyorsan?

Figyelt kérdés

2016. febr. 1. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Ne gyorsan, hanem tartósan akarj lefogyni.

Pl:

-szénhidrátszegény étkezés

-paleo

-testkontroll

-ételtársítás


Havi 1-2kg elegendő ütem és ha jól csinálod, akkor tartós lesz.

2016. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Timea270 válasza:
28%
Vanaki alig hizik és vanaki a levegotol is hizik. Szerintem csinálj egy listát hogy mit csinalsz ma vagyis napi program. Barhogy probalsz gyorsan lefogyni nem fog sikerulni csak ha lassabban de tartosan ahogy az elso valaszolo irta. Pl a program: délelött csinálsz ....ezt azt ... Délután ha idod van vagy kedved meny sétálni futni stb. Akkor egy nap 2 szer rgyel na nem birod ki akkor 3 szor de ne sokat. Ne egyel sokat tudod..Nagyon nagyon sokat mozogj bar tudom nem mindig van idő.
2016. febr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyorsan nem tudsz lefogyni. Kalóriadeficit, lehetőleg mozgás. Nem árt egy jó étrend, hogy ne legyél éhes s persze hogy a tested megkapja a szükséges tápanyagokat. Hogy hányszor eszel, az nem számít fogyás szempontjából, csináld úgy, ahogy neked jó. Ha egy nagy étkezés laktat hosszútávon, s energia szempontjából se rossz, nem nyom le, akkor csináld úgy.
2016. febr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
először írd le mennyi az a "nagyon dagadt" ,kinézem belőled h egy testképzavaros tini vagy csak.
2016. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg nem tudna nekem irni egy ilyen étrendet?
2016. márc. 1. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!