Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék barátot találni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SangSeul kérdése:

Hogyan tudnék barátot találni magamnak, ha félénk vagyok?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy nem szabad görcsösen keresni, de én kiszeretném próbálni. Testalkatom nem a legelőnyösebb (teltebb alkat vagyok). Jó ideje depresszióban szenvedek (már kezdek javulni, szerintem). Normális válaszokat szeretnék kérni, légyszíves kíméljetek a gyerekes válaszaitokkal. Előre köszönöm a normálisakat :)


16/L



2016. aug. 31. 02:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp többet kéne beszélgetned fiúkkal akár barátként, hogy megismerd őket, a gondolatmenetüket. :) Nem űrlények, sőt, biztos akad, aki jobban zavarban van ha veled beszél, mint te, amikor vele! :D Nyugodtan add önmagad, viselkedj úgy, ahogy szoktál. Egy idő után úgyis kiderülne, hogy milyen vagy igazából, jobb ha minél előbb tisztázódik, kivel jössz ki a legjobban. Ha valamiben nincs egyetértés, nem kell magadat okolni, nem lehet mindenki egyforma. Állj ki a véleményedért, előbb-utóbb találni fogsz olyan embereket, fiút is, akikkel egy hullámhosszon vagy. Legjobb ha normális hangnemben sikerül közös nevezőre jutni, vagy megtanulni elfogadni mások nézeteit. Ehhez nem elég egy ember, ha valamit nem értesz, a beszélgetőpartnernek is el kell tudni magyarázni, hogy mit miért gondol úgy, ahogy... Indíts kedvesen! :) Ha cserébe gorombaságot, lekezelést kapsz, onnantól az az illető csak és kizárólag magát minősíti! A másik ember viselkedését sokban befolyásolja a saját állapota is. Például ha valaki fáradt, ideges, sokkal hajlamosabb másokat megbántani. Az ilyesmit hagyd figyelmen kívül.

Az alakod pedig nem hiszem, hogy különösebben rontaná az esélyedet a pártalálásban, vannak, akik a teltebb lányokat szeretik. :D

Bocsi a kitérőért, remélem segítettem kicsit javítani az önbizalmad! :) Ha kérdésed van, esetleg valami nem tiszta, nyugodtan írj! :)

18/l

2016. aug. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem is tudok mást hozzátenni, csak egy megerősítést :) az előttem szóló lánynak igaza van :) abban is, hogy van, aki a teltebb lányokat szereti. (Pl én is :D )

Egy dologra vigyázz, ne nyomulj nagyon. Ha a srácnak szimpatikus vagy, akkor majd ő fogja keresni a társaságod. Persze, ha rájössz, hogy ő kell neked, te is kezdeményezhetsz :) én pl nagyon becsülöm azokat a lányokat, alik ki merik mutatni az érzéseiket, és nem ragaszkodnak ahhoz h a fiú kezdeményezzen.

18/F

2016. aug. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Rocky Toretto válasza:
0%

na teso az elso amit tudnék tanácsolni.egy lánynak,csajnak,nonek

sose mutasd azt hogy félénk vagy.a nok magabiztos céltudatos ambiciokal teli pasit szeretnének.sokszor azt sugalják a nok hogy ok akarnak irányítani de valojaban nem így vann szukséguk van egy ojan pasira aki irányít. ja ne interneten csajozz az halott ugy.disco nem tanacsolom ott tul sok az elenfél és legyunk oszinték diszkokban szorakozo hejeken normális párkapcsolat nem szuletik.a legg idálisabb az után vagy kávézoban probálkozni.

2016. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Rocky Toretto válasza:
0%
bocs nem olvastam ell a kérdesed normálisan.de nagyábol amit írtam abbol pár dologot fel tutsz használni bocsi hogy ell néztem
2016. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

az első két válaszoló jókat írt és igazuk van. a legfontosabb, hogy legyél nyitott, érdekes és jó társaság, akivel jó beszélgetni, kellemes együtt tölteni az időt. alakíts ki olyan érdekes és szórakoztató életet, amiben te jól érzed magad és így mások is szívesen részt vennének benne.


a testalkatod sem feltétlenül probléma, így is szerethetnek barátként és szerelemből is. stresszelned és aggódnod nem érdemes miatta. viszont ha sportolsz az ismerkedésre is lehetőséget teremt, közös nevezőre kerülsz másokkal, akik sportolnak és ráadásul a mozgással a hangulatod is sokal jobb lesz, határozottan segít a depresszió ellen is, sokkal egészségesebb leszel és ez meglátszik rajtad.

még nagyon fiatal vagy, tehetsz érte, hogy jobb legyen az alakod is és érdemes is tenned érte. én is testes vagyok, sok mindent tapasztaltam ezzel kapcsolatban, hidd el nekem!


tudom, hogy ez inkább cseszegetésnek tűnik, mint jótanácsnak. én is utáltam ezt a témát sokáig, de tényleg rengeteg kellemetlenségtől megkíméled magad vele, ha egészségesen eszel, odafigyelsz, hogy mit és mennyit, meg mellette mozogsz egy kicsit.

nem kell állandóan fogyókúrázni, koplalni meg pláne nem szabad, nem kell folyton sportolni és nem kell mindig a kilókat és kalóriákat számolgatni. egyszerűen csak egy kicsit oda az étkezésedre, hogy mit és mennyit eszel, (akár szakértőkkel) lőjj be egy normális táplálkozást és azt legalább nagyjából kövesd és keress mellé valamilyen mozgást, amit szívesen csinálsz. az sem baj, ha nem tudsz sokat sportolni. ha csak napi 10 fekvőtámasz jön össze, a semminél az is sokkal több, csinálj annyit. ha csak 1 nap tudsz egy kicsit kocogni, már az is sokkal több, mintha annyit se csinálnál. persze a legjobb, ha sikerül rendszeresen és minél többet, de ha csak egy kis lépést megteszel, már az is nagyon fontos.

2016. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen minden ki ne ki a válaszokat :) Utolsó:iskolának köszönhetően meg lesz oldva a sportolás, de otthon is majd elkezdem, az étrendemen is kezdek már változtatni. 1,2 válaszoló: köszönöm a tanácsokat és a bátorításokat, 3-4 válaszoló: semmi gond.
2016. szept. 1. 16:07
 7/10 A kérdező kommentje:
Elnézését az elírásért *mindenkinek.
2016. szept. 1. 16:08
 8/10 anonim ***** válasza:
ezeken kívül olvass sokat, foglalkozz minél több féle érdekes dologgal, tanulj nyelveket, zenélni, táncolni, minél érdekesebb, sokszínűbb vagy, annál több az esélye, hogy hasonló érdeklődésű emberekkel találkozol, illetve jól érzed majd magad velük és ők is veled. ne félj kezdeményezni másokkal a megismerkedést és légy nyitott mások smerkedési szándékára!
2016. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem szinte mindenhol kivitelezhető ez az ismerkedős dolog,ahogy neten is.^^

Ha gondolod szívesen beszèlgetek ènis:)

Bárkivel.


23/l

2016. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
# 9 Menjél már... Szívesen beszélgetsz bárkivel, hogyne.
2016. okt. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!