Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú(18), akit innét gyk-ról ismerek.( Én 15éves lány vagyok) Több mint egy hónapja beszélgetünk egymással, minden nap, több órákat. Az a helyzet, hogy én kedvelem. Állítólag ő is engem. Normálisan megtudjuk beszélni a felmerülő problémákat. Én már egy hónap után készen állok arra hogy találkozzunk. (Csak 1óra az út hozzám) Viszont ő nem akar, időt kért még. Nem áll készen, hogy találkozzunk.. Már volt egy próbálkozásunk, mindketten elmentünk, viszont előtte "összevesztünk", így nem láttuk egymást aznap. Én megbíztam benne, szeretném személyesen megismerni. De ő fél a csalódástól. (Egy régebbi ügy miatt) Nekem még nem volt barátom, viszont úgy érzem, ha élőben is így működne köztünk minden, akár több is lehetne köztünk. Nem adtam rá neki okot, hogy ne bízzon bennem, hogy ne érdemelnék meg egy esélyt. Viszont ő folyton visszautasít, közbe azt írja szeret. Ti mit tennétek a helyemben? Szeretne találkozni hétvégén.. Nem tudom mit tegyek.. Meginogott a bizalmam iránta ezek után.. De én is kedvelem, csak nem akarom, hogy játszadozzon az érzéseimmel. Mit tegyek? Bízzak benne, és találkozzunk hétvégén, vagy maradjunk a netes beszélgetésnél? Mert az sem jelenti azt, ha találkozunk, hogy rögtön járnunk kellene.. Valamint az is érdekelne, hogy a fiú helyében hogy döntenétek, e dolgok ismeretében!

Köszönöm ha végigolvastad, és értelmes válaszodat várom, akár itt, akár privátban is ! :)



2016. aug. 31. 20:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
En mar egy het utan akarnak talalkozni nem egy honap utan.
2016. aug. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Amúgy az is tény, hogy ebben a korban azért sok az a 3 év korkülönbség. Teljesen másmilyen gondolkodása van valakinek 15 évesen mint 18 vagy akár 20 évesen. Saját magamon tapasztaltam óriási különbségeket.

20/F

2016. szept. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!