Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek belehet pótolni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belehet pótolni azt ami kimaradt az életemből 15-19 éves koromig? 19/f

Figyelt kérdés

A helyzet az hogylassan 19 éves leszek,de alig vannak barátaim:

Ami annak köszönhető,hogy míg iskolába jartam,soha nem mentem senkivel sehova,mivel szinte mindíg szekáltak stb...,emiatt

eléggé önbizalomhiányos vagyok.


Így,hogy idèn végeztem és elkezdten dolgozni,a munkatársaim is inkább piszkálnak,gúnyolnak ezzel.


Szóval a helyzet az,hogy még soha nem volt barátnőm,nem csókolóztam és még nem voltam eggyütt egyetlen lányal sem(ölelést,puszit sem kaptam még)


Ez nyílván azért van mert:

Nem járok el bulizni(nincs kivel,meg már munka,a hobbiim miatt nem is lenne rá időm)


Ismerős lanyokkal sem tudok úgy viselkedni mint az átlagos korombeli fiúk(mimdíg komoly vagyok,nem merek velük viccelődni,fb-n sem merek nekik írni stb...)


Ha pedig egy ismeretlen lányhoz kellene oda mennem akkor soha nem tudom rávenni magam,mert folyamatosan csak az van a fejemben,hogy miként fog elküldeni.(ez azért van mert régen/most is szekálnak)


Jelenleg ha épp nem dolgozom,akkor a hobbimat csinálom vagy otthon vagyok



2016. szept. 2. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az életeden sose késő változtatni, főleg a te korodban nem. A legfontosabb dolog, hogy próbáld meg megtanulni, hogyan kell leszarni mások véleményét, illetve tanulj meg kiállni magadért és szekálj te is ugyanúgy vissza, vagy csak szimplán ne hagyd magadat!


A lányokról meg annyit, hogy ők is emberek, a többségük elég normális ahhoz, hogy úgy küldjön el, hogy ne bántson meg vele és az se biztos, hogy el fog küldeni. Nyílván nem tetszhetsz mindenkinek, de az is biztos, hogy van olyan lány, akinek te is tetszel, elvégre több mint hétmilliárdan élünk ezen a bolygón, akikből több mint a fele nő. :-D


Szóval tegyél azért, hogy jobb legyen. Ha meg egy lány elküld, van még sok másik.


Remélem segítettem! :-)

2016. szept. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Akik eljárnak bulizni se azért van nőjük, vagy ha van sem fix.

Hol ez hol az.

Azok a csajok mindíg akarnak valamit, vagy a telefonod, vagy a potyázást, vagy húst a szájukba, de cserébe többet ne várj egy tekerésnél.

Akkor ott meghajtod azt annyi, max ha jólesett neki, legközelebb is rádköszön.


Ebben az országban szinte senkinek sincsenek barátai, csak akik közös érdekkörbe tartoznak, vagy kötelezték el magukat amellett.


Ha nem tartozol sehova, akk nem is lesznek barátaid, de ha tartozol is lehet hogy az érdekek, vagy a közösség célja fontosabb lesz mint a te egyéni problémád.


Uh a "barátság" csak utópia.

2016. szept. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt még kapcsolatom 18 éves lányként, se komoly, se komolytalan. Fizikai kontaktus szempontjából mondhatni előrébb járok, mint te, de én is bőven szűz vagyok, szóval...:D

Természetesen ez nem jelenti azt, hogy soha nem is lehet már senkid. Túl fiatal vagy még ahhoz, hogy felhagyj minden reménnyel. Azt hiszem, egy hozzád hasonló sráccal jönnék ki igazán jól, csak olyannak vagyok képes megnyílni és őszintén beszélni a defektjeimről, akiről tudom, hogy szintén megvoltak a maga nehézségei az életben. Ha ez vigasztal, szívesen adnék ölelést és puszit.:D

2016. szept. 2. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bepótolni be lehet, te viszont nem fogod, mert az ember nem tud megváltozni egyik pillanatról a másikra.
2016. szept. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Ne keverjük ide a lányokat! Egy lánynál erény ha szűz. De egy felnőtt férfinél szégyen! Tapasztalat kell a lányokhoz! Hogy fogsz megtartani egy nőt ha semmit sem tudsz nyújtani, ha az ágyban is bénázol? Ja, hogy még megszereni sem megy... Fontos hogy a kezdetektől(általános, ovi - kinek mi!) folyamatosan megtanuld őket "kezelni". Kialakuljon az érzelmi/párkapcsolati intelligenciád. +Nekik élmény kell! Nem egy beszari lúzer, akinek az egész életére rányomódik a fszfejség majd miután évekig nem kap csajt egy becsavarodott nőgyűlőlő fszfej lesz!
2016. szept. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5, miért lenne erény? Nyilván nem azért vagyok szűz, mert világéletemben tolongtak értem a pasik, de én csakazértis megmakacsoltam magam, hanem azért, mert fényévekre állok az ideális (barát)nő fogalmától, és ez rohadtul elég volt mindenkinek ahhoz, hogy inkább ne is foglalkozzanak velem.

Olyan meg nincs, hogy a kérdező "felnőtt férfi", én viszont szimplán "lány", ne játssz a szavakkal csak azért, hogy úgy tűnjön, neked van igazad. Szűznek lenni nem szégyen, mert sehová sincs leírva, hogy x éves kortól márpedig illik rendszeresen szexelni, mindenki másképp éli a saját életét, és alakul, ahogyan alakul. Csak az idióta társadalom mániája, hogy meg akarja mondani az embernek mindenáron, hogy mit kezdjen magával.

#3 voltam.

2016. szept. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
5os durván igaz de megmondta a tutit! amúgy meg ha valaki 19 éesen szuz az már gáz! mondom ezt 19 éves szuzként. nagyon gáz de ez van.
2016. szept. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös fasságot beszél.

Rádzúdítja a vádakat de sem az okokat, sem a megoldást nem írja le.

2016. szept. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem gáz aki 19 évesen szűz, kicsit se! ugyanis ahogy írta a lány válaszoló, mindenki másképp éli az életet. külsőre is máshogy érik, belsőre is természetesen, ez sok mindentől függ, van olyan hogy egy 16 éves srác már bőven abban a szakaszban van, hogy lefekszik egy lánnyal, van olyan 20 éves aki még nincs azon a szinten, és nem feltétlen a bénasága miatt.

de elég megnézni egyébként van olyan 19 éves aki már 25-nek néz ki, vagy többnek és belsőre is más, de rengeteg olyan 19 éves van aki külsőre is kevesebbnek néz ki jóval, meg lelkileg is máshol tart még, egyszerűen más életet él, nem tudom ezt érthetően elmagyarázni.

2016. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!