Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek is sok minden...

Szerintetek is sok minden kimaradt az életemből?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és még nem volt barátnőm, nem voltam még bulizni, nincsenek barátaim. Mindig itthon vagyok és a gép előtt ülök.

2014. jan. 12. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi, maximum a tudat hogy ezeken már túl vagy, kipipálva. Ez pedig nagyon fontos mert az önbizalom tapasztalatokra épül. De az tény hogy tizenéves korban úgyis csak össze-vissza hányásról a bulizás, és elcseszett "kapcsolatokról" szól a barátnőzés, szóval nem maradtál le semmi jóról. Viszont ideje lenne elkezdened, hogy legyenek ilyen tapasztalataid, és később jobb dolgokra tudd fordítani a figyelmedet, különben mindig ott lesz ez az érzés hogy "vajon miről maradtam le".
2014. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vesztettél semmit.
2014. jan. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha te is hiányolod őket,akkor szerintem igen.De ha így érzed jól magad,akkor meg pont jó ahogy van :)
2014. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mi az érdeklődési köröd? A körülötted lévő emberek között biztos van, aki szereti ugyanazt, amit te is. Barátkozz vele. Menjetek el inni, bulizni, ismerj meg új embereket, repülj rá valami részeg csajra, vidd haza, dönts meg, másnap meg felejtsd el. Najó nem, de azért ez motiváló, nem? :)


Egyszerű ez, mint sokminden minden az életben, csak jól kell kezelni a dolgokat.

2014. jan. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!