Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mit az amit ha mond...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit az amit ha mond nektek egy fiú amikor először megszólít akkor az elijeszt vagy furcsa?

Figyelt kérdés

Nektek bejönnek például ezek a "csajozós szövegek" vagy inkább gázaknak számítanak?

(Igen az előző ilyen kérdés is az enyém csak ez lemaradt belőle és igen nem igazán merek megszólítani lányokat. :( )


2016. okt. 16. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok, de elárulom neked hogy nem szeretik a csajozós dumákat! Csak magadat égeted le az elcsépelt netről olvasott csajozós szövegekkel. Lehet már hallotta és mint mondtam ebben az esetben beégsz... És már el is árultad magadról a csajnak hogy nem vagy valami kreatív és a netet bújód ilyen szövegek után...
2016. okt. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A Szia, szükséged van még a májadra, mert jó áron el tudnám passzolni? szerintem egy kicsit para, főleg, ha éppen éjszaka jövök haza egy buliból...


Egyébként nem igazán van ijesztő csajozós szöveg, legfeljebb béna.

2016. okt. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem csak csajozós szövegekre gondoltam, csak megemlítettem. De például minek örülnétek jobban: ha az időjárásról beszélnék vagy dicsérjem meg a ruhátokat esetleg kérdezzem meg melyik film a kedvencetek? Vagy egyik se és mondjak valami mást? (de mit??)
2016. okt. 16. 23:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az jön be, ha egyszerüen meglát egy fiú, odajön, megkérdi, hogy nem zavar-e, és ha mondom, hogy nem, bemutatkozik, és elkezd beszélni/kérdezni, szeretem, ha kérdezősködik. mármint ne ilyen "hol laksz" hanem, milyen napod volt, vagy éppen megkérded, hogy mi iránt érdeklődik, szabadidejében mit szeret csinálni, sportol.e valamit, ilyen egyszerű kérdések. Ha látod, hogy válaszolgat nem pedig csak egy szavas válaszokat ad, akkor 99%, hogy megismerne.
2016. okt. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is plusz pont, ha megdícséred, vagy ilyesmi. igaz vannak akik ezt rögtön úgy veszik le, hogy mér erőszakra készülsz, de a normálisabb lányok csak örülnek neki, ha megdicsérik a szemét, vagy az arcát, érted. 4.-es vagyok.
2016. okt. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 True Damage ***** válasza:
85%
Ugyan srac vagyok de a "Szia kitalalod milyen szaga van az ujjamnak?" sem szokott mukodni
2016. okt. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A "nyertem a lotton" legtobbszor mukodik a konnyuveru lanyoknal
2016. okt. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!