Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz hogy még sosem volt pasim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy még sosem volt pasim lassan 17 évesen?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban leszek 17 és még sosem volt pasim, sosem csókolóztam, miközben nem egy osztálytársam már nem is szűz (mondjuk szerintem erre nem kellene büszkének lenniük ennyi idősen).

Voltam már szerelmes, kétszer is, de egyik srác sem viszonozta.

Voltak akiknek én tetszettem, de ezek a srácok egyáltalán nem voltak az eseteim, nem voltak szerelmesen belém csak szórakoztak, és nem kedvelem az arrogáns bunkókat,.

Mindig is fiús voltam (deszkázok és nem szeretek "csajosan" öltözködni, vásárolgatni, sminkelni és tipikus csajos dolgokat csinálni).Az egyik fiú barátom belém szeretett egy év után, ő volt az egyetlen akinél tisztán láttam hogy szerelmes és nem szórakozik de akármennyire szerettem volna ha másképp lenne, egyszerűen nem tudtam viszonozni.Szerencsére azóta is jóban vagyunk,sőt, még jobb a kapcsolatunk mint azelőtt.

Van 2-3 srác a suliban akivel jóban vagyok de olyan mintha félnének, távolról néznek, integetnek, ha egyedül vagyok odajönnek és leszólítanak de ezen kívül semmit nem lépnek. Az egyikőjük rendes srácnak tűnik és ha jobban megismerném lehet történhetne is valami, de így tényleg alig beszélünk.Az furcsa lenne ha lányként odamennék és leszólítanám őt a folyosón?

Nem vagyok "válogatós", az az egy srác volt aki normálisan bevallotta hogy szeret, de nem tudtam nem barátként tekinteni rá. Nem hiszem hogy az lennék amiatt hogy egyvalakit visszautasítottam.

Az taszítja a fiúkat hogy ilyen fiús vagyok? Nem hiszem hogy annyira szép lennék, de csúnyának se tartom magam, teljesen átlagos vagyok. Gondolkodtam azon is hogy lehet hogy az osztálytársaim strébernek néznek a jó jegyeim miatt, pedig csak jól fog az agyam.

Vagy az a baj hogy túl introvertált vagyok? Kiskorom óta csendes vagyok, imádok olvasni és szeretem a csendes napokat amikor fel tudok töltődni, a fiúknak meg általában a magabiztos, hangosabb lányok tetszenek, legalábbis a környezetünkben.

Az az igazság hogy elnézve a párokat nagyon jól esne ha lenne egy barátom, de fogalmam sincs hol ismerkedhetnék, mert ahogy mondtam nem vagyok valami bulizós, meg otthonról eljárós. Edzésen meg csak lányok vannak. Hol ismerkedhetnék máshol?

Valami baj van velem?

Mert egyre többször kapom meg szülőktől, rokonoktól is hogy "mikor szerzek már végre valakit", ami elég idegesítő kezd lenni.

Gáz ha ennyi idősen még nem volt senkim sem?



2016. okt. 18. 15:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Nem gáz! Az hogy még nem volt. De mondjuk én 15 éves vagyok és már vagy 100 csajom volt 10 szer csókolóztam és 1 szer fekudtem le! Tehát nem gáz! csak úgy érzed!
2016. okt. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem egyáltalán nem gáz, egy két piciny dolgot leszámítva én is ilyen vagyok :D. ( de csak 14 éves ) Nekem is vannak barátnőim, akik cikiznek, hogy nem volt még barátom, de ennyi idősen szerintem még nem kell, persze azért nem lenne rossz. :P Na meg a másik, hogy az egyik legjobb barátnőm már nem szűz! Pedig még csak ő is 14... És hidd el, ha te így érzed jól magad, vannak barátaid, akkor az ég világon nincs veled semmi baj. :)
2016. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
#1: Tuti szűz kisfiú vagy xDDDDD, attól még nem vagy menő mert a neten hazudozol xd
2016. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 éves srác vagyok, még nem volt barátja, nem is csókolóztam, nem feküdtem le senkivel. De már szívesen lennék kapcsolatban.

Nem szex hanem érzelmek miatt.

2016. okt. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz. Én kb. 17 és fél voltam amikor lett (és még mindig nem vagyok 18 :D). Nem piszkált senki sem ezzel, hogy "úristen te még nem is csókolóztál?" vagy hasonlók. Persze a rokonok kérdezgették, hogy "nah és a fiúkkal mi a helyzet?" , "van valaki aki tetszik?" meg ezeknek a kérdéseknek a társai, de nem nagyon foglalkoztam velük. Te meg még 17 sem vagy, szóval kár ezen rágódnod.

De azt tudom ajánlani, hogy próbálj nyitottabb lenni. Arra a srácra rá is írhatsz fb-on, hogy mi a helyzet vele vagy te is odamehetsz hozzá a suliban. Ha úgy látod, hogy akár lehetne több is köztetek, akkor nyugodtan tedd meg felé ezt a lépést.

A lényeg, hogy erre kár rágörcsölni, mert akkor csak rosszabb lesz.

Nekem is kb. így a semmiből jött a barátom. Barátnőm által bekerültem egy új társaságba és úgy ismertem meg őt :)

A rokonaidhoz meg kitartást! Bár, ha meg barátod lesz akkor azzal fognak nyaggatni :D Szóval ezt a részt nem lehet megúszni sehogy sem ;) :D

2016. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz
2016. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem se volt barátnőm 17/f
2016. okt. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ez kicsit megnyugtató, hogy mások is vannak rajtam kívül így:D


Egyébként köszönöm az üzeneteket de nem ismerkedés céljából került fel a kérdés ezért sem írok vissza, nem vagyok internetes ismerkedés párti:)

2016. okt. 18. 17:52
 9/12 anonim ***** válasza:

Tehát azért írtad ki a kérdést meg egy valag részletezést, hogy ezt olvasgasd --->

gáz

nem gáz

nem gáz

gáz

nem gáz

....

Értelem határtalan :D Gratulálok....

2016. okt. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Gratulálok ehhez a profi értelmezéshez, inkább gondolkodj mielőtt beszólsz másoknak:D


A gáz-nem gáz mellé véleményt is kértem, de ha elolvastad volna olyan kérdések is voltak még benne hogy mit kellene máshogy csinálnom és hogy hol és hogyan lehetne ismerkednem.

2016. okt. 18. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!