Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, nem hagynak békén?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, nem hagynak békén?

Figyelt kérdés
Van egy srác akinek tetszek! (osztálytársam) Nekem nagyon nem az esetem, de a srác (nevezzük Gergőnek) legjobb haverja (Karcsi) minden sz*rságot kitalál hogy én járok Gergővel meg, hogy szerelmes vagyok belé és ez rohadtul idegesít, mert én nekem nagyon nem tetszik Gergő! Már szóltam anyukámnak is és próbáltam Karcsikának is szólni hogy ezt most gyorsan fejezze be..... meg ez a Gergő ez mindenre azt hiszi, hogy tetszik nekem! Egyszer ránéztem aztán már jött oda hozzám szünetbe Karcsi hogy jujjj tetszik neked Gergő...Ránéztél egy nagycsomószor már kivan a nem létező azom is😟

2016. okt. 19. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
szólj apudnak ő biztos elintézné :) vagy az osztályfőnöknek
2016. okt. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez van😒 én azt csináltam hogy amikor az egész osztály bent volt a teremben(persze tanár egy szál se😂) kiordítottam hogy "Ő" nekem nem tetszik, nem jártunk, nem járunk és nem is fogunk, és mindenki hagyjon békén. Ha neked nem fogyatékos osztálytársaid vannak mint nekem, hatni fog.
2016. okt. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezzel akarja felhívni a haverjára a figyelmed az a Karcsi gyerek! :D

Ha nem teszik neked hogy így viselkednek akkor mond meg komolyan határozottan hogy mit gondolsz erről hogy te neked nem tetszik és álljanak le mert ezzel nem érnek el semmit!!

2016. okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Működhet, hogy nem szólsz hozzájuk, semmit se, semmire nem reagálsz, amit mondanak. Közösségi odlalakon tiltsd vagy töröld.


De al egjobb talán az, hogy odamész hozzájuk, és pár mondatban félreérthetetlenül megmondod nekik, hogy hagyjanak, nem érdekled őket smemiképp, még barátknét se, és hagyjanak békén. Ha ügyesen forgatod a szavakat, simán összejön, én még ezek után egy kis megalázást is beletennék, csak hog a fejükhöz kapjanak. (Ha ez a "Gergő" lekopik rólad, lehet ez a "Karcsigyerek" összejön vele, amennyire a szívén viseli a sorsát...)

2016. okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!