Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan lányok akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok akik normális, komoly kapcsolatra vágynak?

Figyelt kérdés
Tudom sokan kérdezték már ezt..de valahogy úgy érzem hogy rengeteg lány el van torzulva.. A mell és a segg a lényeg. Ezt látni mindig. Akkor az is hogy komolytalanok és nem becsülik meg azt a fiút aki szereti. Legalábbis itt csongrád megyében ezt tapasztalom. De biztos máshol is ez van.. De miért..?
2016. okt. 29. 17:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Mert sokkal könnyebb nekik nyomulós ri.ancokkal összejönni."


De nem mindenki fogja az egyszerűbb utat választani. Gyenge kifogás azért elribizlisedni, mert így lesz valakid.

2016. okt. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
61%
Ha nincs tartásod, egyedül érzed magad, azt látod, hogy a környezetedben mindenkinek van barátja, csak neked nincs, és önbizalomhiányos vagy, akkor hidd el, hogy könnyen el tudsz ri.ancosodni. Ezt a fiúk úgysem érthetik.
2016. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Persze, egyik fiú sem értheti, mit érzel. Egy srác nem lehet önbizalomhiányos, magányos, levert. Hát egyáltalán nincsenek a fiúkban semminemű érzelmek.
2016. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy a fiúknak nincsenek érzelmeik, hanem azt, hogy a lányok ezeket a dolgokat másképp élik meg. Ha egy lány minden buliban valaki mással csókolózik, akkor ri.anc, ha egy fiú csinálja ugyanezt, akkor rá nem mondanak semmit.
2016. okt. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én éppúgy elítélem azt is, ha srác csinálja. Nem szimpatikus viselkedés a számomra.
2016. okt. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
jelen :D
2016. okt. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Igaza van mindenkinek én úgy gondolom. Elég rosz dolog ez.. Én hiába próbálkozok ismergedni van hogy arra sem vevők a lányok. És érdekes mert személyesen sem és közösségi oldalon sem.

A 12. Válaszóló nagyon jól tudja hogy mi lehet a gondom. Ugyanis valóban magamba vagyok fordulva kicsit. De hogy miért az hosszú és nem ide tartozik.

És sajnos reménytelennek érzek mindent.. :/ 20F vagyok amúgy.

2016. okt. 30. 08:37
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy nagyon befolyásolnak mindenkit a reklamok.


Tegyük fel ott van előtted 2 lány.


Az egyik kedves,felenk,nem szép.


A másik bekepzeltebb,nem aranyos típus,szep.


Elmegy előtted mindkettőt..


Te ugye normalis lányt akarsz magadnak. (Általában a normális jelzore a: kedves,huseges,visszafogottat értik)


Te ugye automatikusan szép lányt akarsz,mert ki nem... neked a szép lány tetszik .


Elmegy előtted a csúnya...tudod róla hogy kedves,visszafogott,huseges ...pont megfelelne neked.

De TE ezt a saját szabályokat hogy neked csak "normális" kell,ezt sunyiban elhallgattatod magadban csak azért mert csúnya a lány.


A csunyak nem tartoznak bele ebbe a szabalyba.


Mikor elmegy előtted a szep lany,maris az a gondolatod,hogy nem kedves,huseges,de veled hátha megtudna változni és melletted hűséges lesz.

Ilyenkor feltételesen jön elő ez a szabály,amit TE megalkottál magadban.


Szóval erő teljesen tartod ezt a szabályt,de valahogy mikor elmegy melletted egy neked nem tetsző lány,automatikusan eldugod ezt még magadnak is be beszélve,hogy ilyenkor ,mikor csúnya lányt látsz,nemszamit,de mikor szép lanyt latsz akkor feltételesen mindig ott van ez a szabály,mikor tudod hogy ő nem kedves,de mégis ra akarod erőltetni,hogy na próbáljuk meg,hátha.


Szóval ossze foglalva: Ha Csúnya,neked nem tetsző embert látsz...ez a szabály eltűnik és az agyad automatikusan "láthatatlanná" teszi azt az embert.

Ha szép embert látsz...ez a szabály mellékes lesz,mert jól néz ki az az ember.



Szóval vannak,kivetelek..nem mondom,de nagyreszben a külső a meghatározó tényező!


Hiába van ez a szabalyotok tudat alatt,hogy csak a normális kell....nem... ! Csak 3 lehetőség van!



Szép + normális = ossze jonnel vele

Szep + nem kedves = elvisselnéd nagynehezen és ossze jonnel vele

Csúnya + normális = nem kell,csak szexre


Ezek a mondandóim,nem a világ összes emberére értendő.

2016. okt. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#18


Ez ott bukik el, hogy a "szép" és a "csúnya" relatív. Ami egyiknek szép, másnak lehet csúnya, és fordítva. Az pedig, hogy valaki nem fog olyan emberrel együtt lenni, aki külsőre nem vonzza, nem túl meglepő. Nyilván a megfelelő jellem mellett külső vonzalom is szükséges egy kapcsolathoz.

2016. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Utolsó... természetesen a csúnya,szepet mindig relatívan értem...


Szóval mind1 hogy kinek szép és kinek csúnya... ha neked csúnya akkor rá nem vonatkozik a szabály A saját meglátásod szerint.


De attól hogy neked csúnya, másnak szép a Te neked csúnya,ezert nem vonatkozik rá ezért őt nem akarod,még ha normális is.


Szóval koszi, nem bukott el az állításom.


Azt hittem mindenki természetesnek veszi azt mikor valaki a másik szépségéről beszél.

2016. okt. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!