Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan lányok akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok akik normális, komoly kapcsolatra vágynak?

Figyelt kérdés
Tudom sokan kérdezték már ezt..de valahogy úgy érzem hogy rengeteg lány el van torzulva.. A mell és a segg a lényeg. Ezt látni mindig. Akkor az is hogy komolytalanok és nem becsülik meg azt a fiút aki szereti. Legalábbis itt csongrád megyében ezt tapasztalom. De biztos máshol is ez van.. De miért..?
2016. okt. 29. 17:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Hát ha annyit mondasz, hogy ez "szép" amaz meg "csúnya", az számomra olyan megbélyegzésféle. Ha csak ennyit böfög ki nekem valaki, az nekem nem olyan, mintha a saját véleményét mondaná ki pusztán, hanem mintha halmazokba sorolná.


Az meg egy dolog, ha az elején valaki nem tetszik külsőleg, az ember képes arra, hogy a számára eddig fontosnak tartott külső jellemzők hiányát megszokja, elviselje. És szép lassan az eddig nem tetsző személy kezd egyre megfelelőbbé válni.

2016. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!