Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Járnátok egy csendes,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Járnátok egy csendes, zárkózott, önbizalomhiányos lánnyal?

Figyelt kérdés
2016. dec. 11. 15:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszenek a belso tulajdonsagai, es a kulseje is akkor persze:)

17f

2016. dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Én igen! :) És bátorítanám! Mellettem megjönne az önbizalma ;)
2016. dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
attól függ hogy ezek miben nyilvánulnak meg...tehát ha csöndes mert nincs a figyelem középpontjában pl suliban akkor minden vágyam lenne de ha úgy csendes hogy elmegyünk randizni és csak én pofázok akkor tuti nem halálra unnám magam...valószínűleg 2 óra után ott hagynám mert nem bírnám tovább...ha úgy zárkózott hogy kevés embernek engedi megismerni magát az tök menő de ha nekem hónapokat kell küzdenem egy találkozásért esetleg egy ölelésért akkor biztos hogy nem...küzdő srác vagyok de a lof**nak is van vége... az önbizalomhiány nem gond arra nézve tuti biztatnám és megpróbálnám elhitetni vele hogy valójában annyira jó és szép stb ahogy én azt látom 17/F
2016. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ellenben egy egoista, beképzelt, sokat beszélő, de keveset mondó lánnyal biztosan nem.

2016. dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
még mindig az összkép számít..
2016. dec. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%
Persze. De csak ha jól is néz ki.
2016. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Természetesen, ha bejön nekem akkor igen hisz én is ilyen vagyok
2016. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Aha i.rhatsz ha akarsz :D

17

2016. dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Mivel egy önbizalomhiányos lány mellett könnyű dominanciát kiépíteni/birtokolni (és ez a férfiak ösztöne) ezért így valószínűleg olyan fiúkat/férfiakat vonzanál akik maguk is önbizalomhiányosak és egy nagyon magabiztos csaj elijesztené őket. És hogy választ adjak a kérdésedre hogy én személy szerint járnék-e vagy sem: Igen, de annak is van egy határa ami túl megy a határokon. Nálam nem az a döntő hogy valaki önbizalomhiányos-e vagy sem hanem az hogy mi a mentalutása, hogyan látja a világot, mennyire érett fejben...
2016. dec. 12. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
"Annak is van egy határa ami túl megy a határokon" -ezt jól megfogalmaztam
2016. dec. 12. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!