Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 éves lány hol tudna Debrece...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magamsemtudom kérdése:

16 éves lány hol tudna Debrecenben kulturált helyen normális srácokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Olyan srácokra gondolok akik nem isznak, max alkalmakként nem cigiznek nem tetolváltak vagy festett hajúak. Tehát normális srácok... van ilyen hely? Ahol többségében ilyen emberek vannak? Normális válaszokat légyszi!

2016. dec. 28. 07:18
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:

Sok normalis ember megy el bulizni :)

Nem feltétlen a pialas miatt ,hanem hogy a hétvégi feszültséget levezesse. Van par jo hely Debrecenben pl pince -itt inkabb fiatalok vannak, exit,mob vagy a club seven-mi ide tancolni jarunk

2017. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
A Bakelit elég jó hely :) Viszont oda nem csak magyarok járnak hanem sok külföldi is egyben. A hangulat mindig remek, főleg akkor ha van élő zene :)) (én tudom mert az egyik legjobb barátom ott szokott zenélni), akkor ott van még a Roncs bár a Fórum mögött, az is elég jó hely, Station, ami a Nagyállomás mellett van ott lehet bowlingozni, biliárdozni stb. Esetleg még a Kaktusz oda is rendes emberek járnak ^^. Viszont a leírtak alapján nagyon nehéz lenne egy olyan helyet találnod ahol nincs alkoholizálás vagy dohányzás, mert kb minden 10. ember dohányzik vagy iszik (ha nem is gyakran, de néha előfordul). Nyílván ezek alól kivételek a hangversenyek, mozi, színász stb. De ezek megint egy más részlege az ismerkedni vágyóknak :)))
2017. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 sweetchocolate ***** válasza:

Jo kerdes. Ha kereszteny vagy, javaslom a gyulekezeteket.

Ha nem vagy kereszteny, esetleg forum, plaza. Tobbet nem nagyon tudok.

23/f

2017. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lányt keresek :) cigit még nem próbáltam, nem iszok hanem focizok :)) nincsen jobb szerintem, ha pedig éppen nincs foci akkor kimegyek az erdőbe és csendben vagyok. Mindenkinek más tetszik én nem bírom a hangoskodást ezért se járok bulizni
2017. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Ez az erdős dolog jó ;) mármint nem ismerkedni :D
2017. ápr. 5. 17:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!