Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok szerintettek? Ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintettek? Ez emnnyire hátrány és mennyire lehet még az életben párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
15/F vagyok Budapestről. Kb 165 cm magas lehetek barna szem, barna haj. Az arcom néha kerek, néha tégla alakú ( valószínüleg a megvilágitás miatt változhat ). Belső tulajdonságaim szerintem: türelmes, megbízható, nyugodt, Stb. Erős is vagyok de ez nem látszik ( itt jön a fekete leves ) mert van rajtam egy kb 20 kiló felesleg. Nincs humorérzékem és az őrültségekben sem vagyok benne, mert tudom, hogy valakinek baja esik miattam (egyszer nem volt olyan, hogy hülyéskedtünk és valakit föl nem löktem volna, minimum). És én ezt azért írom ki mert mindenkinek az elétében eljön az az idő amikor párkapcsolatra vágyik tini korában. Egyszer nem volt olyan, hogy valakinek csak tetszettem volna (v. a súly felesleg miatt) és ez nagyon elszómorít. Főleg azért mert mindent, tényleg mindent megteszek, hogy lefogyjak. Amit eszek is csak annyi, hogy a gyomrom ne emésze fel saját magát és már töbször volt, hogy haza küldtek a suliból mert fogyókúrázok. Ezen kivül, ha nem is minden nap, minden második nap intenzín sportott végzek. És én nem szeretem magam sajnáltatni, de most jutottam el oda, hogy annyira magányosnak érzem magam, hogy gyakori kérdésekre írom ki a bánatom. Szerintettek?

2017. jan. 31. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia sztem nagyon fontos h te hogyan fogyozol...marmint az nem fog segiteni ha csak snnyit eszel h ne halj meg...egyel barna kenyeret es napi 5szor etkezz...de keveset:) szoval inkabb egyel tobbszor picit es keruld a feherkenyeret, tesztat ilyesmit...igyal sok vizet es uu egyel halat meg husit esetleg rizzsel vagy salataval:) remelem tudtam segiteni, bar nem a kerdesre valaszoltam
2017. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 $pumika$ ***** válasza:
Engem nem érdekel h nézel ki, de ha 20 kg felesleg van rajtad 15 évesen az közel sem jó... szóval inkább a diétáidon és edzésterveiden törd a fejed, mert amíg ezt a kérdést kiírtad csinálhattál volna 50 fekvőt... szóval szerintem erre fektesd a hangsúlyt, mivel a mai világban kevesen olvadoznak a zsírfeleslegtől...
2017. jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szegény srác... Kitartást neked és ne azon törd a fejed, hogy mikor lesz kapcsolatod, mert hidd el néha vissza fogsz még vágyakozni azokba az időkbe amikor még szabad voltál.
2017. jan. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
haver lazulj fel kicsit sodródj az árral szarj az egész világra kicsit csak olyat tegyél ami téged boldoggá tesz szarva ezzel mindenki másra hidd el segíteni fog mindenben :D
2017. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudtad, hogy általában aki kicsiként kövér, az lefogy 18-20 éves korára?

Egyébként, minden hozzáállás kérdése. Ha úgy állsz hozzá, hogy senkid sem lesz, akkor tényleg nem lesz senkid, mert nem veszed észre, hogy kinek tetszel.

De.. 15 évesen nem kell még foglalkoznod a lányokkal.

2017. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ettől függetlenül lazán lehet barátnőd, nyugi!:) De ne sanyargasd magad fogyokúrával. Vagyis ilyen mértékűvel ne. 15 éves vagy, meg csak most kezdesz el "férfiasodi". Meg fogsz változni egy kicsikét.Nőni biztos fogsz még és a súlyproblémád csökkenni fog szerintem nagy eséllyel. Aki szeretni fog , az majd úgy ahogy vagy, és nem akarja, hogy megváltozz. Azt meg pláne nem akarja, hogy szenvedni lásson a fogyokúra miatt. Ilyen lányt viszont szinte biztos nem fogsz most a korosztályodba találni. Még egy két év kell hozzá, hogy a korosztályod lány része éretten gondolkodjon.

(Én személy szerint nem szeretem azokat a fiúkat akiknek zörög a csontjuk. Nem baj ha van rajtuk egy kis felesleg.)

2017. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én már befejeztem a növekedést és a férfiasodást is... :(
2017. febr. 1. 14:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt még nem tudhatod :) Szerintem érdemes lenne bepróbálkoznod a picit husisabb lányoknál. Gyakran nem veszik észre a belső értékeiket, és még szimpatizálhatnak is veled.

Amúgy az sem mindegy, hogy mit sportolsz! Lehet intenzív, de nem biztos hogy onnan fogyaszt, ahonnan kéne (félre ne értsd, példamutató hogy sportolsz, és így tovább!). De én például az úszásról tudok mesélni, mert versenyszerűen csinálom. Nagyon hatékonyan fogyaszt hasról és karról, és az ízületeidet is kíméli, ami fontos ha nem vagy valami vékony (és az úszó fiúk teste... ahww). Ráadásul sok kalóriát éget. Fontos még az is, hogy rengeteget igyál, és ne edd vissza a sport után ledolgozott kalóriamennyiséget. Sok sikert! <3

2017. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!