Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Úgy érzem lassan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy érzem lassan felemészt az egész.

Figyelt kérdés

Már elég régóta tetszik egy iskolatársam aki eggyel felettem jár és idén ballag. Azt vettem észre még az ősszel ,hogy sokszor néz ha szembe jön velem lehajtja a fejét stb.

Mostanában egyre kevesebbet látom és nem tudom ,hogy tetszettem-e neki valaha és ha igen akkor vajon még mindig tetszem neki vagy az egészet félreértettem.

Egy hete volt nálunk a szalagavató és rájöttem ,hogy rettentően tetszik. Úgy érzem mintha szerelmes lennék ,pedig tudom ,hogy nem vagyok mert nem is ismerem csak annyira amennyit elmondtak nekem róla.

Vasárnap óta minden este sírok ,mert nem tudom hogy éreze valamit vagy nem és bármelyik pillanatban képes vagyok elsírni magam ahogy rágondolok.

Szeretném megismerni de nincs bátorságom odamenni hozzá csak úgy pláne hogy sose beszéltünk ,nem ismerjük egymást.

Mit tegyek? Ki akarom deríteni ,hogy éreze-e valamit.


2017. febr. 2. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el ennyire hogy még sírsz is!Legyél tökös és menj oda hozzá,hívd el valahova.Hidd el hogy nem fog visszautasítani.Manapság azért van annyi gond,mert a fiúk olyan beszarik.Valahol el kell kezdődnie a dolognak!Ha egyre halogatod a dolgot nem lesz semmi,aztán azt veszed észre hogy elballagott aztán pá.Állj a sarkadra!
2017. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nézés jelenthet valamit h tetszel neki de az a probléma hogy nem mersz hozzá odamenni mert azt könnyű leírni h jaj hát hívd el valahova meg mittudomén...ha egy szót se beszéltetek még nyilván nem lenne jó kezdés h szia eljössz kávézni?...tehát azért érzed.

Na most 2 választásod van. Az egyik hogy átgondolod magadban h képes vagy e odamenni hozzá úgy h nem az lesz a dologból h köszönés után tele lesz a gatyád és ez feltűnik neki is...mert ezzel borítékolhatóan elvágnád magad még ha vonzó is vagy neki...tehát a HATÁROZOTTSÁG nagyon fontos. Nagyon fontos még h NE előre begyakorolt szöveggel menj oda hozzá mert zavarodban majd úgyis elfelejted és olyan lesz mintha irodalomra egy versből csak 2 sort tanultál volna meg és ez hidd el egy lánynak nagyon kiábrándító mert ez extra határozatlanságot tükröz. Sajnos nagyon rá vagy görcsölve a témára...ezt nagyon gyorsan el kéne felejteni. Nem szabad h zavarba hozzon h na most azzal az emberrel beszélsz akivel össze akarsz jönni :) ha normális a lány akkor azzal is odamehetsz pl az ebédlőben h szia ideülhetek? ha azt mondja persze az első akadály megvan. Ha azt mondja nem akkor már legalább megtudod h ez vakvágány :) ha leültél mellé NE mutasd semmilyen jelét annak h zavarban lennél :)pl remeg a kezedben a kanál v ilyesmi... Nézz a szemébe! komolyan erőteljesen és mosolyodj el mintha a húgodra mosolyognál pl...nagyon nagy eséllyel visszamosolyog ha tetszel neki. na ekkor vess be egy ütőkártyát...Mond meg neki h kérdezhetek valamit? (remélhetőleg kérdezhetsz :D ) Kérdezd meg tőle ezt : " Mondd h lehet ilyen szép az arcod miközben mosolyogsz? :) Ha tetszel neki olyan szinten el fog olvadni a bóktól h onnantól kenyérre lehet kenni. Ha ez megvan csak beszélned kell általános dolgokról vele pl : te melyik osztályba is jársz? Vagy merre tanulsz tovább?

Aztán ha vége a beszélgetésnek kérdzed meg mindenképpen bejelölheted e face-n :9 Ez azért fontos h engedélyt kapj h véletlenül se érezzen téged nagyon nyomulósnak.... tovább egyelőre nem írom én mit tennék majd írj rám privátban ha esetleg idáig eljutsz.

A másik lehetőség h egész nap sírsz a szobádban és sajnáltatod magad a saját hülyeséged miatt ami teljesen értelmetlen sztem... ennél még az is jobb h kiröhög v valami ultra ciki dolog lesz az ismerkedésből de akkor te tudni fogod h megpróbáltad és kész :) ha meg összejönne már egy fél éve boldog lehetnél...

Szóval a tanácsom az h emeld fel a segged és csináld a dolgokat és legyél már boldog a rohadt életbe! :D Biztosan megérdemled a boldogságot!!! ;)

Sok sikert!

2017. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány:D
2017. febr. 2. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:
jaaaj :D hát ez jó xD erre nem számítottam :D nem baj te is kezdeményezhetsz!!!! ;) a fiúk annak nagyon örülnek én már csak tudom :)
2017. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!