Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek a "művész pasik", akik játszanak pl. hegedűn?

Figyelt kérdés

2017. febr. 12. 17:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha így állunk gitár mellett én is fotózok :o néha még origamizni is eszembe jut :'D
2017. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
Majdnem minden fajta művészetet iszonyat vonzónak találok. Leginkább a költészetet, és az írást, de a rajz, festés és a zene is nagyon szexi, legyen az hegedű, dob vagy bármi. A művészetben az a szenvedély a vonzó amit a srác érez az iránt amit csinál, ha még még tehetséges is, akkor hűha.
2017. febr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
12. és amiket leírtam ezek mellett verseket is írok xd
2017. febr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%
7es a szívben billentyűk vannak nem húrok :P :D
2017. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már csak azért is tettem fel a kérdést, mert úgy vettem észre magamon, hogy ad egy amolyan vonzást vagy mit az hogy többek között hegedűn játszom , és hát lehet, hogy nem tévedek annyira... :D
2017. febr. 12. 20:14
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem igen.
2017. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én grafikus, festőművész vagyok. Digitális grafikával is foglalkoztam évekig, de kiöregedtem. Nem lehet lépést tartani a fiatalokkal, nem lehet örökké harcolni a rohanó tempóban fejlődő új tudásért. Egy ideg ment, de...

Gitározni is tudok, de nem gyakorlom. Fiatalon az is jobban ment. Írói szárnypróbálgatásaim is voltak.

Egy ideje alkotói válságban vagyok, mivel képtelenség megélni ezen tudásokból. :-( Ennek ellenére, nejem máig imádja tehetségemet és nagyon biztat. Sokat köszönhetek neki! Nagyon sokat! Jó dolog, ha értékelik az embert! Még akkor is, ha ez egyre jobban a családtagokra, barátokra koncentrálódik.

Gondolom, mindebből átjött, éhezőművész is voltam már...

2017. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kerdezo, egy extra plusszod van. Ma mar nem sokan tudnak hegedulni vagy mas hangszeren jatszani. Nem erdekli oket, a szamitogep Es a jatekok jobban. Butul a nep.
2017. febr. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Aurora777 válasza:

Sziasztok!


Nekem személy szerint igen be, de a mérvadó az a személyisége ez ügyben. ;) :)


Amúgy ez egy összetett kérdés. Először is azért, mert a saját személyiségeteket adjátok bele a művészetbe (Szível-lélekkel nem véletlenül van ez a mondás is) ;). Ez is ad nektek egy plusz dolgot a személyiségbe (te fedezed fel saját magadban azt a pluszt, a művészet által), még ha nem is veszitek észre. Ez többféle lehet: nyitottság a világra; magabiztosság; megszállottság; (hogy valamit a 'semmiből' létre tudtok hozni); stb.. Az hogy mennyire vagy megelégedve illetve, hogy milyen a lekiállapott-ban van valaki az is kihatással van rá(látszik kívülről).


Ezekkel csak azt akartam mondani, hogy a 'művészetet', illetve amit az által (kaptatok, tanultatok) hogyan használjátok. Az előnyötökre vagy a hátrányotokra az csakis rajtatok múlik!


Ezt arra értem: Ne arra várjatok, hogy azért jöjjenek össze veled/et a csajok/nők csak, mert "művész pasik" vagytok. Ne várjátok azt, hogy majd a 'sült galamb a szátokba repül'. Mert ha ilyenre vágytok az csak felszínes kapcsolat lenne, (mint pl egy csaj azért van a pasival mert van neki pénze).

A másik pedig: Ha egy igazi kapcsolatot akartok, akkor azért mind a két félnek meg kell dolgoznia/tenni-e kell, nem csak az egyiknek.

Ez az én szerény kis véleményem. Ha még nem találtad meg neked való társat, ne csüggedj. Mert mindenek meg van a maga ideje és helye. Majd rá fogsz jönni mikor megtaláltad, bárhogy is legyen a találkozás.


Sok sikert srácok!;) :)

2017. febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejönne *-* Feltéve, ha nem zavarja, hogy én viszont egyáltalán nem rendelkezem zenei tehetséggel, sőt (ellenben közép/alapszinten rajzolok és próbálgatok írni.)

Ha ő is írna, az csodás lenne, ha rajzolna is jó, akármi ilyesmi egyfajta "plusz" szerintem. De nálam most a hegedű viszi a pálmát!

(Viszont én még csak álmodozok arról, hogy legyen valakim.)

2017. febr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!